Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok nektek számít az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek számít az, hogy egy pasi "milyen" autóval megy a randira?

Figyelt kérdés

Ha meglássátok az autót.. akkor már keletkezik bennetek egyfajta vélemény ?! pozitív , negatív..


Ha a srác a randi előtt elmegy érted és egy öreg / öregebb autóval megy az rontsa az esélyét vagy tök mind1 ,hogy mivel megy ..


pl. Lada 2107 VS. BMW X6 (csak a hasamra csaptam..)



előre köszi. F.18


/most készülök autót venni :D/



2012. jún. 13. 19:23
1 2
 11/20 anonim válasza:
Szerintem, ha most kezdtél neki az életbe, akkor nyílván való, hogy nem lehet rögtön fullos kocsid. Ezt minden normális lány meg is érti. De, amúgy én egy coupét vennék magamnak. Már vannak egész jók és normális áron. Szép festés+alufelnivel igazi csajozós kocsi lehet.
2012. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

köszi.


első kocsi is lehet "fullos" ha valaki olyan családból származik ahol a pénz nem probléma .


de egyébként nekem a 3 ajtós kocsik tetszenek :)


Álomautóm <3 :

2011 Mustang Shelby GT500 Super Snake


de majd 1x esetleg ha nyerek a lottón :/

2012. jún. 16. 11:20
 13/20 anonim ***** válasza:
hogyne számitana nekik
2012. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát én jobban szeretem, ha csak sétálva jön és nem tud vezetni. Égtem már be, nem egyszer, amikor odaállított valaki egy csodajárgánnyal és még kiszállni sem tudtam, mert annyi gomb volt az ajtón.:D

Ha lehet választani maradok a lightosabb sétáknál, mint a kocsik/motoroknál.

2012. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

köszi 14-es :)

nekem van jogsim motorra és autóra is.. de még csak bicajom van :/ :D

de pl. ha összejönnék egy távolabb lakó lánnyal.. pl. 2 faluval odébb.. akkor nem volna kedvem 10 km-t gyalogolni :/

2012. jún. 28. 13:19
 16/20 anonim ***** válasza:

Régi beszélgetésem egy telefonos társkeresős lánnyal:


L: Van lakásod?

F: Nincs.

L: Van kocsid?

F: Nincs, és nem is várható a közeljövőben.


Azóta eltelt 14 év, és azóta sincs autóm (és nem is várható), de lett családom.


39F

2012. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszi :) grat. :)
2012. jún. 28. 13:42
 18/20 anonim ***** válasza:

Ja, nem biztos, hogy egyértelmű volt a sztori. A lánnyal még kétszer beszéltem telefonon, aztán már az apja vette fel, és közölte, hogy a lánya két hét ismeretség után odaköltözött egy férfihoz. Szóval nem ő a feleségem. :-)


39F

2012. jún. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az esélyt nem az "rontsa", hogy milyen autóval jön. De az "rontsa", ha kiáll a kapanyél a szájából!
2012. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

18. jah.. már értem :D


19. nem vagyok magyar, csak tanulom a nyelvet, de ha rosszul írtam akkor bocsánat !

2012. jún. 28. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!