Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy pasi néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasi néz titeket mit csináltok?

Figyelt kérdés
Ma bementem egy helyre és mikor beléptem az ajtón, egy pasi rögtön odanézett. Aztán amikor közeledtem akkor is végig bámult, amíg el nem mentem mellette. Majd a tükörből újra láttam hogy hátulról is megbámult. Ti erre hogy reagáltok? Nem érzitek magatokat rosszul ilyenkor?
2012. jún. 12. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Rámosolygok :D nem nem érzem magam kellemetlenül szerintem nem rossz dolog ha tetszel egy pasinak :D
2012. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én néha akaratlanul odanézek ha szép lányt látok, de nem nézem utána feltűnően. sztem észreveszi :D juj miket gondolhat :D
2012. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Különösebben nem szokott érdekelni.

Ha nézni akar hagyj nézzen, csak tovább ne menjen.

2012. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül néha jó önbizalom növelő hogy van aki rendesen megbámul :) Akkor érzem magam szarul mikor 4 en mennek el mellettem és mindegyik annyira bámul hogy már azt hiszem van rajtam valami érdekes :D
2012. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tetszettél neki. Ez tulajdonképpen egy bók, szavak nélkül. Ha neked is tetszik rámosolyogsz, ha nem, nem.


Fiú vagyok, remélem nem gond, hogy én is válaszoltam. :)

2012. jún. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha látom h tetszek neki akkor örülök, ha nekem is tetszik én is bámulom 21L
2012. jún. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jó pasi akkor rámosolygok ha nem akkor had bámuljon ..... egyébként engem se zavar ha megbámulnak
2012. jún. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak olyan fura volt, mert nekem is tetszett, és én nem szoktam olyanoknak tetszeni, akik bejönnek nekem...Helyes pasi volt nagyon. Elmúltam már 20 is, de barátom még soha sem volt, és furcsa hogy észrevesz olyan aki nekem is tetszik. De amúgy lehet hogy fura voltam és azért nézett, mert amúgy nem vagyok egy hűde feltűnő valaki. Sőt.
2012. jún. 13. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Még ha nem is te vagy a világszép királykisasszony (olyan úgyis csak a mesékben létezik), vannak olyan fiúk, akiknek pont te tetszel.

Kapcsolatod pedig úgy lesz, ha olyanokkal ismerkedsz, akiknek bejössz, és akik neked is tetszenek. Ehhez pedig egy nem is akármilyen mosolyt el kell engedned a pasi felé.

2012. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!