Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el, hogy minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy minél jobban megkívánjon (anélkül hogy hozzáérnék)?

Figyelt kérdés

A barátnőm bátyjáról lenne szó. Nagyon tetszik nekem, és kaptam olyan jeleket, hogy én is tetszem neki, de főleg csak akkor meg flörtölni, mikor már ivott egy kicsit. Mikor teljesen józan, olyankor úgy tesz, mintha teljesen közömbös lennék neki. Gyakran vagyok náluk,néha ott is alszok,és arra gondoltam, hogy valahogy fel kéne kelteni a figyelmét, és valahogy el szeretném érni, hogy minden porcikájával engem akarjon.:) Gondolok itt olyasmire, hogy pl. átöltözöm pizsibe abban a szobában,amiben ő épp ott van - persze csak finoman,nem meztelenre vetkőzöm. Vagy pl mikor elmegyek zuhanyozni,akkor vhogy felhívom magamra a figyelmét, de hogyan?:) Ötletek? Kérlek, idióta válaszokkal ne fárasszatok!

18/L


2012. jún. 12. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne..nem hiszed el, ugyan ebben a szituációban vagyok mint te, csak mi már 21 évesek vagyunk:) Ugyan így, barátnőm bátyja..:D
2012. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kivágott bluz miniszoknya vagy bikini menjetek bnödel strandra hivjátok öt is menjetek bulizni ha van kedve a srácnak menjen ő is és táncolhatnál vele barátnödön keresztül könnyebb azért szerintem kicsit
2012. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Hat pl. azzal a kifogassal, hogy a szobaban felejtetted a pizsit szaladj ki a furdobol ugy, h bugyi es melltarto van rajtad, magadra tekersz egy torulkozot es pl. ha o ott van akkor ...jha es elotte valami alacsony helyre tedd le a pizsid, h mikor lehajolsz utana akkor kicsit kin legyen a bugyid es tanga legyen am
2012. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na ez a pizsi kinthagyós tetszik :) ilyen ötleteket szeretnék még!! Köszi :D
2012. jún. 12. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Csak húzni akarod az agyát, vagy akarsz is tőle valamit?
2012. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
intézd úgy, hogy meglásson a zuhany alatt masztizni, ha attól nem kíván meg, akkor semmitől :D
2012. jún. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
utolsó ez nagyon ütött xDDD
2012. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!