Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a nejem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a nejem megkívánjon?

Figyelt kérdés
Ha meztelenül vagyok előtte rá se hederít, vagy azt mondja, hogy öltözzek fel, nem akar hozzá sem érni. Ha lefekszünk többnyire csak hagyja magát, de sose kezdeményez. Ha megkérdezem mi a baj, azt mondja hogy nincs semmi baj, de erről nem beszélni kell, hanem csinálni.
2009. szept. 30. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hm... talán már nem szeret. Miért nem kérdezed meg tőle? Addig kérdezd amig meg nem mondja mi baja van...

Nincs más az életében? Nem vetted észre?

Nem szed vmit, ami csökkenti a vágyát?

Itt pedig akkor is beszélni kell, nem pedig kényszer árán együtt lenni...

L/22

2009. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mióta ilyen a nejed reakciója. Valamikor jól ment ez a dolog köztetek, vagy ő mindig passzív volt? Történt valami ami esetleg megváltoztatta őt negatív irányba? Én ilyeneken gondolkodnék el ilyen szituban.
2009. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bárcsak az én párom csinálna ilyet,tudnám értékelni!:)

Nálunk mindig én kezdeményezek,már annyira gáz!:)

Nem cserélünk?Én megyek hozzád,a párom megy a nejedhez?:))))))

2009. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem élvezi a szexet inkább hagyja magát...hááát ez sz*r ügy.... lehet h soha sem élvezte????
2009. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Rendben, cseréljünk. Nagyon rám férne már egy kis szeretet, és ígérem nagyon szívesen viszonoznám. Szívesen benne vagyok mindenben, ami rajtam múlik.
2009. szept. 30. 20:03
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok a cserés!A feleségeddel mikor szexeltek,akkor neki is nagyon jó,vagy csak elmész,azt kész?Különben hány éves vagy?

2009. szept. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz semmit, mert én fordított helyzetben vagyok, de 1,5 év alatt rájöttem, és meg is mondta, mert rákérdeztem, hogy már nem szeret. Valószínű ez nálatok is így van. 27L
2009. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

40 éves vagyok és sajnos nem az az az izmos, joképű alkat. Hogy mi történik, amikor együtt vagyunk az nagyon változó. Ha olyanok a körülmények (pl. nyaraláskor, vagy nem jár a fejében más tennivaló és ki tud kapcsolni), akkor ő is eljut. Sokszor azt mondja, hogy eljutott, de én nem tudom, mert abszolut nem látszik rajta. Az a baj, hogy én is akkor érzem igazán jól, ha ő is eljut, mert ennek a dolognak szerintem az érzelmekről is kellene szólnia. Ha hagyná, én szívesen kényeztetném előtte, utána, szoktam simogatni, puszilgatni, nyalogatni mindenütt, de sokszor nem hagyja, mert hogy szerinte most erre nincs ráhangolva. (Állandóan ideges, túlvállalja magát, stb.) Elég nehéz szeretni úgy valakit, hogy az nem akarja. Legtöbbször azt mondja, hogy na tedd be, ha annyira akarod, aztán legyünk túl rajta. Utána meg mikor még kényeztetni akarom, azt mondja, hogy mit akarsz még, hiszen eljutottál. Ezzel a viselkedéssel teljesen kiirtja belőlem az érzelmeket és most már ott tartok, hogy a válást fontolgatom, de arról sem lehet vele normálisan beszélni, mert többet akar, mit ami törvényesen neki járna. Sajnos ez a mindennapi dolgokra is rányomja a bélyegét. Évente, ha egyszer látom mosolyogni, amióta megcsinálta azt a halom iskolát, azóta házsártos, durva és elviselhetetlen lett. Azt érzem, hogy csak azért kellek neki, hogy biztosítsam az anyagiakat, és ez borzasztóan rossz így. Az összes barátunkat elüldözte, mindenkiben csak a rosszat látja.

sokszor úgy ruhástól fekszik le és hozzáérni sem lehet. Én húsz éve vettem fel éjszakára valamit, de akkor is csak azért, mert kórházban voltam. Ráadásul ha megpróbálok közeledni, hogy kigomboljam a ruháját, vagy hajnalban, hogy hozzábújjak, akkor jól maga alá gyűri a paplant, hogy még hozzá se tudjak érni. Pedig nekem nagyon szükségem lenne a testi érinkezésre, még akkor is, ha az nem szexel végződik. De a szex is lapos, én szívesen benne lennék több mindenben is, de ő még a szájába sem hajlandó venni a szerszámom és más pózt is csak félévente enged meg. Próbáltam már mindent, romantikus vacsorától kezdve a vágykeltő parfümig, de semmi sem használt.

2009. okt. 1. 10:35
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Megint én vagyok!Na,nem sok a korkülönbség köztünk,én 43éves vagyok!

Hát szerintem minden nő ilyen pasiról ábrándozik,akinek nem csak a farka elsütése a cél!Hú,irigylem a feleségedet!Gyerekek vannak?Nem csak a külső számit!Nem kell ahhoz szerintem izompacsirtának lenni,hogy valakivel jólérezze magát az ember!Ha igy van,ahogy leirtad,akkor nagyon sajnállak!Elszomoritó,hogy egyes nők nem tudják értékelni az ilyen pasikat,akik mindent megtennének egy nő kedvéért!

Mit dolizik a nejed,hogy állandóan túlhajtja magát?Lehet én könnyen beszélek,mert itthon vagyok gyeten és nem kell kimozdulnom itthonról és van egy kis másodállásom,amiben szintén nem fogom magamat összerongyolni!A pénz jó,ha van,de a boldogság szerintem fontosabb!

Ha ilyen,akkor sose fog megváltozni,mert úgy látom,hogy minden energiáját a munka felemészti.A nevetés fontos dolog az életben,mert az boldoggá tesz és jókedvre derit!

Valahogy próbáld elmondani,elmagyarázni neki,hogy vannak fontosabb dolgok is az életben,mint a munka és neked is lennének igényeid.Ha nem változtat ezen,akkor sajnos csak egy másik nő mellett találhatod meg a kielégülésedet és a boldogságodat!Majd még gondolkozok,hogy milyen praktikát lehetne bevezetni!Még féltékennyé tudnád tenni,akkor lehet észbe kapna,ha látná,hogy másnak is kellenél!Próbáld meg!Ha együtt mentek el valahová,nézegesd meg a fiatal pipiket,legfőképp a mellüket nézd,azt a feleségek észre szokták venni és csinálj úgy,mintha mindjárt oda esne a szemed!

Ha erre nem reagál a nejed,akkor nem tudom,hogy mire!

Majd irok még!

2009. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Van két gyerekünk. (Azonnal összejöttek, amikor azt mondtuk, hogy akkor mostantól lehet gondolkodni a projekten. Ráadásul pont úgy ahogy terveztük, a nagyobbik a fiú, akissebbik a lány.) Viszont azért az túlzás, hogy a farkam elsütése nem cél, mert nekem nagyon is fontos, de mindezt úgy szeretném, hogy ez mindkettőmnknek jó legyen. A gond az, hogy ettől függetlenül is elutasítja a közeledésmet, tehát akkor is amikor csak úgy nem a szex miatt teszem. (pl. amikor fürdik megmosnám, a napközbeni hozzáérések, az éjaszkai, hozzábújások, stb.) Ő sem tökéletes és én sem, de én ebből egyáltalán nem csinálok ügyet, nem a sebhelyeivel akarok foglalkozni, hanem vele, ha hagyná. Én a természetességet kedvelem és úgy tartom szépnek a női testet, ahogy a természet megadta, tehát nem kisminkelve, felöltözve, stb. Szívesen járnok naturista strandra is, de őt rábeszélni ötévente egyszer tudom, egyedül meg nem jó, mert nem nőket nézni mennék, hanem csak szabadnak érezni magam. Amit írtál, hogy tegyem féltékennyé nem jó megoldás, mert ha véletetlenül megjegyzem valakiről, hogy csinos, (persze nem azért, mert ő kellene, hiszen a túl csinos nők többsége többnyire szintén elviselhetetlen), akkor rögtön megkapom a fejmosást. 15 éve egyszer mefordultam egy nő után, azóta folyamatosan mondogatja, pedig a megnézésen kívül semmi mást nem akartam, mint ahogy az összes régi vélt sérelmet nem felejtette el, én pedig nem tudok visszavágni, mert hiába érzem azt, hogy engem több sérelem ér, elfelejtem őket, ami nem is baj, mert szerintem nem is jó, ha az ember ezen rágódik.

Ő napi nyolc órát dolgozik, nekem itthon van a vállalkozásom, de a gond inkább az, hogy rengeteg felesleges dolgot vállal mellé. Már a harmadik diplomáját akarta csinálni, párhuzamosan két másik tanfolyammal, plusz a gyerekek dolgai (ezeket mondjuk közösen intézzük), meg a ház, stb., mikor azt mondtam, hogy most már elég, mert nem bírom. Azóta viszont még ridegebb lett. Én otthagytam az egyetemet, mondván inkább nem kell mégegy diploma, mert rájöttem, hogy a család és a cég mellett ez nem fér bele, de neki nem lehet beszélni, mert az a rögeszméje, hogy a mai világban csak így lehet érvényesülni és ha én otthagynám, akkor neki meg kell élni valamiből. Csakhogy nekem pont azért fordult meg a fejemben a válás, mert ezt tette. A házassági évfordulókat azért nem akarja megünnepelni, mert szerinte ez a házasság nem működik. Hát így valóban nem is fog. Én szívesen mennék nyaralni, de neki az is csak nyűg. A gyerekek sikereinek sem tud örülni, a múltkor kétszer továbbjutott és harmadik lett a lányom szépségversenyen és bejutott az országos döntőbe, mire ő csak zsörtölődött, hogy ez neki mennyi gonddal és vesződséggel jár, holott a kislány olyan boldog volt, mint még soha máskor. Igazad van abban, hogy a nevetés fontos, én is pont így gondolom. Pont ezért is hiányzik annyira. De sajnos néha olyan a nejem tekintete, hogy ha meglátom csak sírni tudnék. Nem tudom mi lesz velünk így, de nagyon szeretnék valami megoldást találni, mert nem akarok így megöregedni.

2009. okt. 1. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!