Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek! Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek! Van egy nejem, akit megcsaltam a munkahelyemen, rádásul a nö terhes lett eltitkolta elölem terheségét! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A növel a mkunkahelyemen jöttem össze semmi komolyat nem szeretem volna töle ,csak szexet.A csajnak is volt élettársa amugy.Mivel van feleségem meg gyerekeim 5.Szoval a nö 7 hönaposan szölt hogy terhes ,azöta megszülte a gyereket!De nem tudom minek!Rádásul a nejem megtudta!De nekem nem kell az a nö!
2009. jan. 11. 07:45
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Azóta küldözgetet levelet fényképet a gyerekröl meg zaklatott minket.Az irta nagyon szerlemes belém.Természetesen én utálom és gyülölöm a csajt.Meg beperelt a biróságon is gyerektartás kért.Meg követelözött vegyem a nevemre a gyereket!De én nem szeretem volna igy a biróság nem rendelte el!Szóval mit tanácsoltok a nejem azóta sem bocsáltott meg!Hogy tudnám öt kiengesztelni?
2009. jan. 11. 07:49
 2/30 anonim válasza:
30%
Nehéz ügy! Engem is csaltak már meg. A kedvesség ami iyenkor segít és a közös kirándulások lepd meg egy uttal gyerekek nélkül! Vegyél neki új ruhát tégy meg mindent amitől új nőnek és szépnek érezheti magát!!!!!!!!!! A tüske ott marad de előbb-utóbb feledésbe merül.Lehet ezért szidnak a többiek de nekem ez a véleményem igaz még csak 23 éves kis taknyos vagyok.
2009. jan. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%

Hát szépen fizessed a gyerektartást! Minek kellett ezt csinálnod? Neked nem kell a nő?? Akkor miért feküdtél le vele? Legközelebb ne k*félj össze-vissza, és nem lesz bajod belőle!

Ebben a történetben két embert sajnálok: a feleségedet, és a kisbabát, ők nem tehetnek semmiről!Téged nem sajnállak, ne haragudj, csak utolért a sorsod, amit te kerestél magadnak!

2009. jan. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
78%
szerintem nem utálkozni kellene mert 5 gyermek van hanem mindent megtenni azért hogy kibéküljenek 5 gyereket nem könnyű egyedül nevelni. Mellesleg miért 7 hónaposan szólt nem lehetett volna hamarabb az a nő tönkretette egy kisbaba életét és nem utolsó sorban egy családot mert ugye egy babához 2 ember kell és nem csak a férfi hibás ő pedig abban hibás hogy miért kellett más!
2009. jan. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Mert nem vette észre ,hogy terhes!Egyértelmü azért tete mert ezel akart megfogni engemet!Azért tetem mert vágytam egy kis változatosságra.Amugy meg a nejem megad nekem mindent.
2009. jan. 11. 09:33
 6/30 anonim ***** válasza:
94%

Tuti, hogy tiéd a gyerek? Ha volt élettársa, akár tőle is lehet... Ha mégis a tiéd, köteles vagy gyerektartást fizetni (viszont nem kell a nevedre venned). Ez van. Tanulópénz, még ha fájdalmas is...

Az pedig, hogy a feleséged valaha megbocsát-e neked, attól függ ő milyen. Én biztos, hogy nem tenném meg, de az 5 lurkó érdekében próbálnék javítani a helyzeten vhogy.

2009. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Ha a nejed megadna mindent, nem mentél volna félre! A változatosság sztem beletartozik a mindenbe!

Sztem sok jóra ne számíts! Én nem tudom, meg tudnék-e bocsájtani, mert eddig aki megcsalt, azonnal lapátra tettem! Persze nem volt (nincs) gyerek. Nálatok azért más a helyzet. A helyedben nagyon összekapnám magam! Tényleg szereted a feleséged? Ő is téged? Amúgy harmónikus volt az életetek? Ha a válaszod igen, sztem van esély. Most biztos szörnyű lehet a feleségednek (gondolom neked is, de téged nem sajnállak), de ha igazán szeret, talán képes lesz megbocsájtani - vagy legalábbis adni még egy esélyt. Viszont ha kibékültök, nem vetheted a szemére, ha párszor felhozza ezt a dolgot. Gyanítom jó sok idő fog eltelni, mire újra megtanul bízni benned és ha nem vagy türelmes, erre is rámehet a kapcsolatok!

A feleséged miatt drukkolok nektek!

2009. jan. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg itt senki nem kérdezi meg okoskodva, hogy hány éves vagy? bezzeg a védekezésre nincs eszed... Pedig szerintem sokkal cikibb, hogyha 5 gyerek után, felnőttként nem védekezik az ember - pláne, ha nem a feleségével szexel, hanem egy idegen nővel, akitől utána nem akar semmit. Egy gumi legalább a bonyodalom részét megoldotta volna, igaz, akkor is megcsalod a feleséged.

Én a helyedben arra törekednék, hogy legalább a gyerekeim lelkivilágát ne tegyem tönkre.

2009. jan. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
Igy jártál,kellett neked félrekúrni!
2009. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,35 éves vagyok
2009. jan. 11. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!