Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek! Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek! Van egy nejem, akit megcsaltam a munkahelyemen, rádásul a nö terhes lett eltitkolta elölem terheségét! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A növel a mkunkahelyemen jöttem össze semmi komolyat nem szeretem volna töle ,csak szexet.A csajnak is volt élettársa amugy.Mivel van feleségem meg gyerekeim 5.Szoval a nö 7 hönaposan szölt hogy terhes ,azöta megszülte a gyereket!De nem tudom minek!Rádásul a nejem megtudta!De nekem nem kell az a nö!
2009. jan. 11. 07:45
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
az utolsó elöttinek üzenem:Ha a nö eldötöte hogy egyedül megszüli a gyereket akkor miért követelözik rajtam?Ugy lett volna fer ha hallgat!Amugy meg tuti ,hogy tudta hogy terhes csak ezel akart megfogni engemet!Amugy nemigazán látszott rajta ,hogy terhes mivel nem egy manöken alkat!Az anyukája sem vette észre rajta.
2009. jan. 11. 12:25
 22/30 A kérdező kommentje:
Ja még annyi értsétek meg nekünk nem voltak problémáink,nagyon szépen megvoltunk,egyszerüen erre vágytam márt bánom!
2009. jan. 11. 12:36
 23/30 anonim ***** válasza:

Miert kell ugy nek esni? Nem o az elso es utolso ferfi, akivel ez elofordul. Hozzateszem, hogy a nok sem kulonbek. Emberek vagyunk, kovetunk el hibakat. Azert mondom hibanak, mert megbanta, egyebkent szerintem sokat tanult belole.

Ulj le a felesegeddel es mond el azokat, amiket nekunk irtal. Ha szoban nem megy, ird le neki, hogy mit erzel, es hogy mennyire szereted a csaladodat. Szerintem meg fog neked bocsajtani, megha nem is konnyen. Aztan beszeljetek meg, hogy mi volt a hiba a kapcsolatotokba, mert volt valami, ha idaig jutottatok.

2009. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
de pont ez a baj hogy nem volt semmi.Ezért is van lelkiismeretfurdalásom
2009. jan. 11. 18:01
 25/30 anonim ***** válasza:
5%
beszéld meg a munkaadóddal, hogy minimálbér, a többit megoldjátok másképp. mehet a nő a tartásdíjjal, ahová akar...
2009. jan. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ehh... mindenki hibázik, de ekkorát?... De nagyon nem irigyellek :( Nagyon szedd össze magad, ha meg akarod tartani a feleséged!
2009. jan. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat.Nagyon örülök, hogy irtatok.Minimálbére vagyiok bejelentvel,ez a szerencsém.
2009. jan. 12. 07:51
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
neharagudj de hogy lehetc ennyire sz-mét!!nekem ha ilyen férjem lenne én nem az hogy megboccsájtanák hanem még csak látni sem akkarnám soha többé!!mert képzeld el hogy a feleségednek milyen rossz bele gondolni hogy te egy más nőtt csókoltál,stb had ne részletezem!!ez gosztustalan!!én már nem tudnák ezek után még csak egy csókot sem adni!!sz@nalmas vagy!!boccs!!de ez a véleményem!!ja és az a kis csöpség semiről sem tehet!!és csak a te gyermeked!!úgyhogy szeresd!!
2009. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%
Nagyon gáz ez a történet. Az előttem hozzászólók már alaposan lefikázták a 35 éves hűtlent... de a gyerek? Hogy lehet annyira gerinctelen, hogy nem kíváncsi rá és örül, hogy minimálbér után kell csak fizetnie. Belegondolt vajon, hogy mit tesz?
2009. jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Vállald szépen a következményét a tetteidnek! Rossz érzés? Igen? Akkor jó!!!
2014. jan. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!