Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek! Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek! Van egy nejem, akit megcsaltam a munkahelyemen, rádásul a nö terhes lett eltitkolta elölem terheségét! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A növel a mkunkahelyemen jöttem össze semmi komolyat nem szeretem volna töle ,csak szexet.A csajnak is volt élettársa amugy.Mivel van feleségem meg gyerekeim 5.Szoval a nö 7 hönaposan szölt hogy terhes ,azöta megszülte a gyereket!De nem tudom minek!Rádásul a nejem megtudta!De nekem nem kell az a nö!
2009. jan. 11. 07:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%
hát ez a ciki, hogy 35 évesen nem gondoltál védekezésre.
2009. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha változatosságra vágytál, akkor miért nem ültél le beszélgetni a feleségeddel?? hogy hiányzik neked valami. Nem pedig fogod magad, és eldöntöd, hogy szexelsz egyet azzal a nővel. Viszont, ha már idáig jutottál azzal a nővel, nem mostanában alakulhatott ki közöttetek egy viszony, hanem már egy ideje. Most meg sír a szád, hogy mit tegyél. Annyi idősen ez nekem eszembe sem jutna.. főleg 5gyerek. Azért nem gondolsz bele az ő helyzetükbe, milyen szar lesz felnőniük. Feleségedről ne is beszéljünk. Szerintem most hagyd egy időre, had nyugodjon le. A másik nővel kapcsolatosan, biztos lehet valamit csinálni, amiért eltitkolta, hogy terhes.. ha viszont meg nem lehet semmit se tenni, akkor fizesd szépen a gyerektartást.. 6gyerekre elég szép lesz fizetni.. ha nő pedig továbbra is zaklat, akkor fordulj egy olyan személyhez, aki tud tenni ellene valamit. Mit ne mondjak jól elintéztétek a dolgokat.. Talán akkor lehet esélyed, ha feleséged nagyon szeret, mert akkor ő is próbál látni benned valami jót, amiért érdemes lenne folytatni.. igaz ez hosszú időbe fog kerülni. Addig más nőre rá se nézzél..
2009. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
csinaltass apasagi tesztet, lehet, h nem a tied, akkor a felesedeg is megnyugszik. Probalj meg jo csaladapa lenni, torodj a gyerekekkel, aztan a feleseged is meglatja, hogy meg akarsz valtozni. tenyleg rossz huzas volt lefekudni ezzel a szamito csajjal, de eleve 5 gyerek mellett megcsalni a felesegedet.
2009. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellett volna gondolkodni, meg nem megcsalni a feleséged, amikor rád jött ez a kan dolog, undorító 1-2 férfi!!!! Most már vállad is a felelősséget, azokért amiket csináltál.
2009. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
az enyém megvolt a dnenes vizsgálat,sajna az enyém.de engem nem érdekel sem a nö sem a gyerek.
2009. jan. 11. 11:34
 16/30 anonim ***** válasza:
most már késő
2009. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
jamég annyi én ugy vágytam változatosságra,hogy egy másik növel kiprobálni milyen
2009. jan. 11. 11:36
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém, ha már nem bírod megállni, hogy félrekefélsz, legalább egy gumit húztál volna... Gyanítom azt mondta a szeretőd, hogy ő védekezik, és elhitted neki


Na ezzel adtál adu-ászt a kezébe...


Ezt sajnos elqrtad, szó szerint...

2009. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
85%

Ha 35 évesen 5 gyereked van, akkor viszonylag korán házasodhattál. Lehet, a feleséged volt az első nő az életedben. De amikor elvetted, tudtad, mit vállalsz - meg aztán, tudod hányan örülnének, ha így alakulna az életük, hogy elsőre jön az igazi?! Szerintem nem a változatosság gyönyörködtet elsősorban - kérdezz csak meg valakit, akinek olyan "változatos" volt az élete, hogy sok kapcsolat után is egyedül él, nem talált igazi társra, holott ezt szerette volna!!!

Amúgy meg a változatosságot egy kapcsolaton BELÜL is meg lehet és meg kell élni (akár a szexben, akár más téren), nem kell ahhoz 3. ember!

Viszont Neked ezeket már nyilván későn mondom, legfeljebb a jövőre nézve gondolkozhatsz el rajtuk.


Nem mondhatod azt, hogy "nem érdekel" a nő és a gyerek - kutya kötelességed a szexuális életedért felelősséget vállalni, főleg ha már nem voltál képes legalább egy kotont felhúzni!!! Nem mondhatod azt, hogy "leszarom őket" - igaz, a nőtől se volt szép, hogy eltitkolta a terhességét, de ha időben elmondja, akkor is a nő döntése lett volna, hogy megtartja-e! - itt Te vagy a fő bűnös a felelőtlen szexuális életért!!! A másik nő sem tárgy, amit kedvedre használhatsz, majd eldobhatsz, ő is ember, akit tisztelned kell, és most már anya is, tetszik, nem tetszik, a te gyermeked anyja. Annak a gyereknek szüksége van apára - köteles vagy vállallni, ami ezzel jár. A gyereket nem utálhatod, ő végképp nem tehet semmiről. (Amúgy meg hogy lehet, hogy a 7. hónapnál hamarabb nem vetted észre,hogy a kolléganőd terhes??? Sokkal hamarabb látszik!)


Annak a aválaszadónak, aki azt írta, hoyg a feleség nem adott meg mindent, mert akkor a kérdező nem lépett volna félre: ugy Te is tudod, hoyg ez nem így van? Félrelépés esetén mindig a félrelépő az elsődleges bűnös, mert a problémákat - ha voltak - meg kellett volna beszélni, és nem 3.hoz menekülni.

2009. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják szívásnak! Feleséged helyében nem fogadnálak vissza. Bűnhődj csak. De azért nem feledd h az a kicsi baba nem tehet semmiről. És mégis csak a tiéd. Szüksége van az apjára pláne ha fiú. A nővel nem kell, de vele szerintem foglalkozz!
2009. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!