Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány és nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány és nagyon tetszik. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval tetszik nekem egy lány, de nem tudom, hogy én bejövök-e neki. Elhívnám beszélgetni meg minden, csak nem tudom, hogy hogyan szólítsam meg, mert nem tudom a nevét, meg a korát se tudom, csak azt, hogy hol lakik és csak úgy futólag tudtunk szemkontaktust alakítani. Az lenne a kérdés, hogy hogy tudnám elhívni beszélni??

Én 16/F Ő ??/L

Előre is köszi a segítséget. :)


2012. jún. 11. 20:53
 1/10 Sid1986 válasza:
először mosolyogj rá ha viszonozza jöhet a kérdés
2012. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hívd meg egy sörre
2012. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sid1986 válasza:
szerezz mozijegyeket ha visszamosolyog légy laza másnap lépj oda köszönj mutatkozz be és mond ell neki hogy fogalmad sem volt hogy szólítsd le de ha megnézné veled a filmet közben kitalálnád. Ez nekem a te korodban bejött
2012. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Rendben :)

Köszi :)

2012. jún. 11. 21:24
 5/10 anonim ***** válasza:

a mozis ötlet nagyon jó :)

de szerintem akár össze is szedheted az úriember mivoltod, odaállsz, bemutatkozol, és valami beszélgetésbe kezdesz vele :) például, hogy hogy hívják, hova jár suliba.. ilyenek. ismerkedj meg vele, és ha szimpi, mondd neki a végén, hogy szívesen elhívnád valahova. Valamelyik kérdezőnek ajánlottam egy jó helyet. Budapestiek vagytok?

2012. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Érden lakunk mindketten, de Budapestre megoldható az utazás, ha arról van szó.
2012. jún. 11. 22:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Micsoda véletlen :D én is Érdi vagyok ^^

Hát mivel itt túl sok lehetőség nem nagyon van, ezért Budapesten érdemes próbálkozni valami jóval :) például a Móriczon van egy Vörös Oroszlán nevű kellemes kis teaház, én mindig oda vittem a lányokat :) ott jól lehet bezsélgetni, mert van még egy ilyen párnázott kis kuckó is ^^ de akár -reklám helye- törökbálinton tudok ajánlani egy lovardát, bár az kezdésnek igencsak meglepő lenne.. márminthogy "eljönnél velem lovagolni?" :D mindenesetre a mozi az azért nem jó, mert nem tudtok beszélgetni.. Tudni tudtok, csak nem fognak szeretni benneteket. Esetleg a liget, vagy valami étterem. Meglepő, de nagyon sok lánynak bejön ha elhívják étterembe randizni, vagy csak ismerkedni. A mostani fiúk annyira félénkek, és "nyámnyilák", hogy aki egyáltalán meri őket elhívni, az eleve egy nagy eséllyel indul. Legyél férfias :) tapasztalataim alapján, az igen kelendő hölgyek terén :)

2012. jún. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem rosszak az eddigi válszok sem, sôt kifejezetten jók, de... én a helyedben elôször valamilyen úton-módon megtudnám, hogy pontosan hol lakik, összeállítanék neki valamilyen ajándék-csomagot és ott hagynám, persze fontos idôzítés meg ilyenek,de ha nagyon! tetszene a lány én biztos ezt tenném:) és akkor már ott hagyhatsz egy levelet is, amiben elhívod az elôzôleg által felsorolt helyek valamelyikére:)
2012. jún. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a csomagküldés kicsit pszichopatás:D Mert ugyebár tök ismeretlen lányról úgy tudod kieríteni, hogy hol lakik ha követed. Na most az nem olyan egyszerű, mint a filmekben. Ha lebuksz közben az gáz:D Ha odasettenkedsz az ajtóhoz, hogy leolvasd a nevét (vagy legalább a családnevét), akkor tuti ebben a pillanatban fog kilépni az ajtón, Kérdező meg találhatja ki a mesét, hogy kiesett a kontaktlencséje meg ilyenek, ki hiszi el??:D:D Nincs mese, meg kell szólítanod, olyan dumával amit a helyzet ad.

Pl egyszer mentem busszal, ajtónál csini csaj, b'aszott nagy táskával, alig tudta lecipelni. Nagyon messze voltam még a saját megállómtól, de mondom egy életem egy halálom. Leszálltam utána és megkérdeztem segíthetek-e cipelni. Azt az örömöt a részéről!:D Így rögtön meg is tudtam, hol lakik.

Nálad is akármi lehet. Meglátsz nála egy könyvet, legyen az akármi. Pl ha matekkönyv, akkor odamész megszólítod, hogy jaj látom itt a matekkönyvet a kezedben, remélem ez azt jelenti jó vagy belőle, szóval ha volna másfél órád, segítenél nekem megoldani egy feladatot? Cserébe fel tudok ajánlani egy kv-t és/vagy üdítőt az xy kávézóban magyarázás közben:)

Találj ki valamit, vagy máshogy mondom: ha amikor látod, eszedbe jut valami jó ürügy, azonnal menj oda.

2012. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Az a baj, hogy tudom, hogy hol lakik pontosan, csak az a ház egy kertes ház. Néha látom csak, de akkor is kint a kertben. Ilyenkor általában a kaputól kicsit messzebb szokott lenni. Ez lenne az egyetlen megoldás, hogy beszélni tudjak Vele, de nem tudom, hogy hogyan szólítsam meg. Így csak nem állíthatok oda: "Szia! Idejönnél, hogy beszéljünk?". Valami ötletetek van erre??

2012. jún. 12. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!