Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy srácot elhívni pénteken moziba, akivel egy suliba járunk, de ott nem tudunk találkozni,mert egy évfolyammal fiatalabb. Gondoltam akkor ráírok FB-n :)

Nagyjából elképzeltem hogyan, de ha van valami tanácsotok, akkor írjátok le légyszi :)


U.I.: Még ma este kéne :D


15L



2012. jún. 11. 18:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát én is fiú vagyok és mondjuk kezdhetnéd ugy hogy szia egy suliba járunk stb stb stb kicsit dumálgatsz vele témázgattok stb :D Aztán mikor már jó a hangulat 1x csak bevágod neki hogy....Nincs kedved el jönni moziba ? :D Én tuti örülnék neki.
2012. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

hülyeséééééég :@@ xD

jah és terhes vagy O.O

2012. jún. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

utsó: kössz az infót :D:D:D:D:D


Amúgy ismerjük egymást, voltunk már együtt versenyen, meg erdélyben is (tanítottak néptáncra az ottaniak, ő volt a párom :D)


És már megkérdeztem :D

2012. jún. 11. 21:38
 14/16 anonim ***** válasza:
és mit válaszolt??? :)
2012. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

azt mondja, még nem tudja...a film nem igazán érdekli...mondjuk engem sem :D:D

majd ha van fejlemény, szólok

2012. jún. 11. 22:01
 16/16 anonim ***** válasza:
nos?
2012. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!