Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik ti megnéznétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti megnéznétek ha a discoban csizmában és miniszoknyában jelennék meg?

Figyelt kérdés
Vagy bolondnak néznétek, nyáron éjszaka csizmában lenni? Vékony pántos felső és mini szoknya hálós harisnyával+ a csizma.

2012. jún. 11. 12:40
1 2 3
 21/30 Doktor úr ***** válasza:
100%
A csizmát tedd el télre... inkább magassarkú. Viszont mini szoknya rendben van mivel nyár van. A csizmában meglátnék egy csajt inkább kinevetném és gondolnám hogy nem 100-as.
2012. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Oké nem lesz csizma buliba csak télen, viszont sok csajt látok papucsban díszes gyöngyös magas talpú cipőkben , na de az nem biztos hogy kényelmes lehet, én nem szeretném hogy fél óra tánc után csak ücsörögjek mert fáj a talpam , lábam.Na de nem feltűnő egy lábujjas strandpapucs nyáron, esetleg kinti partira gyepes téren? Persze nem rikító szinben hanem öszhangosan.
2012. jún. 11. 13:44
 23/30 anonim ***** válasza:

Éjjel tényleg nincs olyan meleg, főleg, ha légkondi is van a helyen. De a szabad levegőn is lehet hűvös.

Azért mégis a csizma őszre, télre, kora tavaszra való.

A csizma viszont szexi és nem kell feltétlenül téli vastagságút felvenni, vannak kifejezetten szexi alkalmi csizmák, amik nem olyan melegek, azok akár egy hűvös nyári estén is hordhatók, de nyáron annyi más lábbeli is alkalmas: szandálok, magassarkú cipők, papucsok stb.

2012. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

a csizma nagyon szexi sztem miniszoknyával, és partyhelyen még el is megy (nem olyan kirívó, a sok párducmintás latexruhás hölgyemény között :)). én mondjuk megnéznélek az biztos, de ez feltétlenül baj? én úgy veszem érszre, minden lány arra megy h megnézzék őket.

na persze, azt te tudod, mennyire fülled bele a lábad.

de sima strandpapucsban nehogymár menjél, az nagyon gáz. egyrészt nem tudsz táncolni benne, másrészt hülyének fognak nézni, harmadrészt ha rálépnek a lábadra, akkor az fájni fog... akkor már inkább a csizma!

de a legjobb lenne, egy sima magassarkú.

2012. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
2012. jún. 11. 18:44
 26/30 anonim ***** válasza:
nem igazán jelenik meg...
2012. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hát én azt mondom inkább munkás overált vegyél fel, a sörhashoz az jobban megy.

2012. jún. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Én járnék is veled! Imádom szüretelni a lábgombát! Kérlek írj privit, beszélgessünk kicsit aztán irány a pap!
2012. jún. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
2012. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
vegyél fel egy combig érő miniszoknyát és egy térdig érő csizmát
2012. júl. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!