Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy ilyen fiúval? Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés
Elég keményen megvan a véleményem a női nemről, bírálom is őket rendesen. Elég bunkó és flegma tudok lenni velük, nem bírom a beképzelt, egoista, öntelt, beképzelt lányokat. Nagyon kevéssé tudok megbízni egy lányban, addig amíg nem bizonyítja be, hogy ő nem a fenti rossz kategória, addig eléggé igyekszem távolságtartó lenni, nehogy átvágjon és kihasználjon.
2012. jún. 9. 12:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én nyílván nem, mert hiszek az egyenjoguságban, főleg egy párkapcsolatban. De szerintem mindenképpen találsz magadnak barátnőt, hiszen sok lány küzd önértékelési problémákkal akik (tapasztalataim szerint) pontosan azokat a fiúkat részesítik előnyben akik bunkon bánnak velük.
2012. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem bírom a hímsoviniszta srácokat, egyik nem sem jobb a másiknál, és nincs olyan, hogy a női nem gáz, mert te ismertél néhány h.ülye lányt.

Aki ilyen korlátolt, azt én messzire elkerülöm...

21L

2012. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Nem járnék veled, mert ordít rólad, h igen erős önbizalomhiányban szenvedsz. Ez úgy jelentkezhet meg a viselkedésedben, h arrogáns vagy én pedig nem szeretem az arrogáns embereket.
2012. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mutogatsz ujjal másra, közbe tükörbe kéne nézni az önteltséget és az egoizmust illetően
2012. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Még csak szóba sem állnék veled. Komoly kapcsolatod nem igen lesz.
2012. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

A no nemrol nem hiszem, hogy velemenyt lehet alkotni. Szerintem te sem szereted a nok altal hangoztatott ferfiakrol szolo altalanositasokat. Elhiszem, hogy voltak negativ tapasztalataid, bar szerintem addig nem erdemes kapcsolatban gondolkodnod, mig nem zartad le a multat. Nem szeretem, ha bunko modon viselkednek velem, bar nem nagyon szoktak, hisz amilyen a mosdo olyan a torolkozo. Elfogadom a kritikat, de nem bunko modon talalva. Egy kapcsolatban nem birnam az alarendelt fel szerepet, en valakinek a tarsa szeretnek lenni, nem a kis kutyaja. A bizalom egy nagyon torekeny dolog, nehez kierdemelni, elfogadnam, hogy bizonyos dolgojat nem kot az orrom ala az illeto a kezdetek kezdeten, de azt , hogy teljesen elzarkozik nem. Jarnek-e egy ilyen sraccal? A valasz nem tudom. Az emberek jelleme egy eleg osszetett dolog, par sor alapjan nem tudok velemenyt mondani senkirol. Bar be kell valjam, hogx az a resz, amelyben leirod, hogy meg van a velemenyed a noi nemrol egy kicsit rossz szaj izt hagy maga utan.

2012. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Korodat lehet tudni?:)
2014. febr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!