Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel minden nap találkozok, és jóba is vagyok vele, szoktunk beszélgetni stb. régóta ismerem és egyre jobban kedvelem úgy érzem szeretem is. Annyit már tud ő is, hogy kedvelem de mégis hogy kérdezzem meg hogy szeretne e többet, nem csak barátkozni?
2012. jún. 7. 15:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
köszi szépen, személyesen fogom :) amúgy 15/F
2012. jún. 7. 16:30
 12/22 anonim ***** válasza:
Akkor már mindent értek.
2012. jún. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nagyon látszik?:D
2012. jún. 7. 17:02
 14/22 panini ***** válasza:

szerintem ezt ne kérdezz semmi ilyesmit, hanem egyszerűen csak hívd el valahova..ne baráti társasággal hanem csak ti ketten.. éés majd alakulgat ez magáától;)


amúúgy az életkorodra abból lehetett következteteni, h egyáltalán megfordult a fejedben az,h fbn kérdezel ilyesmit.. ha máár meg is kérdezed, akkor mindenképpen személyesen tedd:D sok szerencséét;)

2012. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 panini ***** válasza:
-ezt
2012. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hát köszi majd holnap eldől akkor ;)
2012. jún. 7. 18:30
 17/22 panini ***** válasza:
hajráá csak ügyesen:D
2012. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Na szóval megkérdeztem reggel rögtön amikor találkoztam vele, de azt mondta nem akar komolyabb dolgokba fogni most, és hogy jobban jön neki most egy haver.... szóval nem :(, na de nem búsulok, idővel úgyis találok valakit :)

Ui.: nagyon szépen köszönöm a segítséget mindenkitől!

2012. jún. 8. 13:21
 19/22 A kérdező kommentje:
Bár lehet én voltam a hülye hogy megkérdeztem, mert este eszembe jutott, hogy régebben kérdeztem tőle, hogy hogy áll a pasikkal... azt mondta akkor is, hogy nem akar kapcsolatot éppen... pár napra rá barátja volt:( szal ez különös
2012. jún. 8. 13:31
 20/22 anonim ***** válasza:
Háhá nekem is ezt a dumát adta be a csaj. Hogy ő most nem tud belemenni egy kapcsolatba meg, hogy nemtudja mit érez, zavarodott bla bla bla. Nem is tudom mit gondoljak, nem jobb megmondani, hogy nem? Nemtudom, hogy az én esetemben teljesen kamu volt-e, de legtöbbször az. Akar ő kapcsolatot nagyon is csak nem veled!
2012. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!