Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két hete beszéltem először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete beszéltem először egy sráccal. Azóta beszélgettünk kb 6szor, amiből 3szor ő írt rám. Mikor kérdezi meg vagy kérdezzem meg én, hogy találkozunke?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak egy barátság lesz. Annyira tanácstalan vagyok. Tetszem neki, vagy nem? Egyáltalán kihívhatome én őt, vagy az túl ciki, s ha nem akkor hogy tegyem meg?

2012. márc. 10. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Akivel én beszélgetem az 2 hét után megkérdezte.
2012. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Mivel nem tudod mit várhatsz a dologtól, és gondolom nem akarsz felsülni, ezért egy megoldást javaslok: hívd el Te, de baráti hangnemben, mintha spontán jutott volna eszedbe, és csak úgy bedobod. ha tetszik neki az ötlet, meg csíp téged, bele fog menni. Talizzatok, de SZIGORUAN baratkent viselkedj vele, vard meg amig ö ad jelet, vagy lép. ez azért is jó, mert kihívást fog érezni, hogy ne csak barátként tekints rá, magyarán remélhetöleg elkezd teperni. valamint, ha esetleg ö mégsem akar többet, akkor nem égsz be, még mindig mondhatod, h te is csak cimbinek akartad. ha viszont ad jelet, akkor zöld lámpa, és már te is közeledhetsz fele úgy, h észrevegye, bejön neked is, és mehet több is, mint barátság.

Ezt javaslom. Èn igy csinaltam, és bevált, nem egyszer. Ès nem sülhetsz fel vele, szóval mindenkepp jól jössz ki a dologból.

2012. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te ne kérdezd..
2012. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben vagyok...

Én is ezt kérdezem, hogy mikor akar talizni hívni?!

Célozgattam, de nyíltan nem akarom megkérdezni, az az ő dolga lenne.

2012. máj. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...

Amúgy mi a helyzet? Mert ez lassan 2 hónapja volt :))

2012. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!