Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lánnyal már voltunk 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánnyal már voltunk 2 "randin" nagyon egy hangsúlyon vagyunk, végig beszélgettünk. Mi a második lépcsőfok?

Figyelt kérdés

a randi szót azért tettem idéző jelbe mert csak lementünk, sétálgattunk beszélgettünk meg ilyenek, igazság szerintem nagyon elvagyunk a lánnyal, mármint mindig van közös témánk mondhatni soha sincs kínos csend. nem tudom, mi lehet a második lépés? pár ilyen lejárkálás után mit lépjek hogy a tudtára adjam hogy komolyabban érdekel?

lányok a ti segítségetek kéne a legjobban, ezek után szépen lassan milyen lépcsőfokok vezetnek a párkapcsolathoz?


2011. dec. 11. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 3. találkozót úgy indította a srác, hogy megfogta a kezemet és így sétáltunk.

A 4-en meg ugyanez volt és egy csomót beszélgettünk. Szóba került a magasság. Felállított és itt csókolt meg. :)

2011. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hangsúlyon... :DDDDD Az nem hullámhosszon? De mindegy is:)


Szerintem éreztetned kell vele, hogy te nem csak barát szinten akarsz tőle bármit is. Mondjuk több, mint valószínű, de ki tudja, mit hisz. Én egyszer kaptam a sráctól azt hiszem a 3. randin rózsát.. totál ledöbbentem, még sosem kaptam senkitől virágot (apun kívül) :)) Ez pl félreérthetetlen, kedves gesztus. Na meg a bókok :) Aztán amit első is írt, a kéz megfogása, apróbb érintések... nem rossz ötlet kipróbálni, hogy mit reagálna rá. Ha látod, hogy tetszik neki, mosolyog, ő is szeretné ;) De tényleg lehet látni szerintem, hogy igazán akarják-e :) Meg is csókolhatod így akár a 4. 5. randin. Mondjuk én ilyen régimódibb vagyok.. De a lényeg, hogy mindent élőben. Nekem egyszer msn-en vallott szerelmet az illető, elég kiábrándító volt.... :(


Na de hajrá! Biztos sikerülni fog, ha tényleg megértitek egymást :)

2011. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed! Ne kérdezz mást, ez magától jön, és ha tényleg azt csinálod amit jónak látsz, azt a lány se fogja bánni! ;)

19/L

2011. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!