Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérdezzem meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel minden nap találkozok, és jóba is vagyok vele, szoktunk beszélgetni stb. régóta ismerem és egyre jobban kedvelem úgy érzem szeretem is. Annyit már tud ő is, hogy kedvelem de mégis hogy kérdezzem meg hogy szeretne e többet, nem csak barátkozni?
2012. jún. 7. 15:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Akarsz járni velem?

Nincs kedved randizni velem?

2012. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Így: Én többet érzek irántad mint barátság, szerinted kialakulhat köztünk valami ami ennél több?
2012. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2. kommentelő kicsit jobb. köszi:D azért várok még ötleteket, meg lehet h velem van a gond:D nincs elég önbizalmam:S
2012. jún. 7. 15:44
 4/22 anonim ***** válasza:
Megkéred haverod, hogy segítsen. Odaállítod vhova, pl egy ajtóhoz, megkérdezed a csajtól, hogy látja-e azt a pasit ott, haverod el kezd integetni, csaj mondja igen és elkezded mondani neki, hogy neki semmi köze az egészhez ő neked tetszik és akarsz járni vele stb. stb. Én így szedtem egyszer fel egy csajt :D
2012. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ja csak én idegennel játszottam ezt el :D
2012. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
lol te eszement xD
2012. jún. 7. 16:02
 7/22 anonim ***** válasza:
2. vagyok, szerintem a 3. egy nagy hülyeség, mond meg neki őszíntén, hogy mit érzel. Sok sikert:).
2012. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszi szépen:D már csak holnap találkozom vele legközelebb, de lehet hogy FB-n megkérdezem tőle.. :D vagy inkább személyesen a jobb?
2012. jún. 7. 16:17
 9/22 anonim ***** válasza:
Persze, hogy személyesen. F@szbúkkal semmire se fogsz menni az életben. Hány éves vagy te?
2012. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hát én személyesen csináltam, szerintem úgy a jobb, igaz, hogy nem lett belőle semmi:D. De a te esetedben nem lehet tudni szóval igen személyesen!
2012. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!