Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 múltam, és még nem csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 múltam, és még nem csókolóztam! Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 14:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%

Miért kérdezed meg,ha csak a pozitv válaszokat fogadod el?

Én 14 voltam mikor elöször csokoloztam,most 16,5 vagyok. MOst nem azt mondom,h gáz,mert nem itélhetem azt,viszont aki nálunk az évfolyamon nem smártol még.. hát. frucsa. te dolgod! Mondjuk mostmár rég nem az a téma,h ki csokolozott már,és ki nem,hanem az h ki szexel kivel. Én nem itéllek el,sztem nem is gáz,de én már szüz sem vagyok és párkapcoslatom van több mint egy éve.

2008. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
én is 16 múltam mikor 1. csókolóztam!sztem 1általán nem gáz csak lehet furcsa lesz az"első":)legalábbis nekem az volt kicsit:$de utána majd 1re jobban bele jössz!nem lesz itt gond!szorítok h sikerüljön:)
2008. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok!Köszönöm szépen!Megnyugodtam:)
2008. ápr. 26. 17:05
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 16 éves vagyok fiú és még én sem csókoloztam... szerintem NEM GÁZ!
2008. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

én se.

de nem is vágyom rá.

ha megcsókolna valaki, kiröhögném a belem:D... tudom, éretlen vagyok, de szerintem annyival fontosabb dolgok vannak az életben, minthogy csak azért járjak meg csókolózzak valakivel, mert gáz, ha eddig nem tettem...

2008. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképp érik. Az előző írónak is igaza van.

Ne foglalkozz a dologgal, amíg nem fogod kívánni. Ráérsz akkor :-) Arra készülj, hogy ha már elég érett leszel hozzá, akkor valami csodálatos érzés lesz, úgyhogy biztos sajnálni fogod, hogy nem kezted korábban. De "korábban" még nem érdemes kezdeni... ha még nem kívánod... arra meg, hogy kívánod-e már, elég hamar rá fogsz jönni: ha ránézel a fiúra, és le kell ülnöd :-)

2008. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Szia. En 15 voltam mikor elore csokoloztam, lett volna ra alkalmam mar 11 eves koromban is de nem akartam. Szerintem egyaltalan nem gaz. Tudom most ugy erzed, hogy lemaradtal a tobbiektol, de ne felj eljon meg a te idod is:)
2008. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
11%
sztem nem gáz...csak...hát nem is tudom. na jo mégis az. Vmi nem lehet rendben veled. vagy nem kellesz senkinek vagy nem tudom. jo ,ha tényleg magadba nézel meg tükörbe és arra jutsz h nem azért nem csokoloztál mert ronda, louser vagy akkor nem gáz....de ennyi idősen a kockák, a louserek, és a fogszabályzós szörnyek nem csokoloztak. szoval ezt neked kell eldöntened.
2008. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%
egyértelmű hogy minden kedves ember azt fogja írni hogy neeem nem gáz. Én nem a gáz szót használnám amúgy rá, furcsa. én 17 éves vagyok de már 12 évesen csókolóztam lány vagyok és egyátalán nem kurva . Már túl vagyok a sexen is, mert szerelmes voltam. Szerintem azért maradsz le amiatt dolgokról hogy még nem csókolóztál, mert kétlem hogy felszabadult vagy, mert ha már itt megkérdezed hogy gáz-e szorongassz miatta. szóval bulira fel igyál valamit és csókolózz valakivel. nem nagy dolog ess túl rajta. :)
2008. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%

Szia!


Én egy 15 éves lány vagyok és még nem csókoloztam soha,és szerintem egyáltalán nem gáz.

Én nem is szeretnék még, a szexxel is úgy vagyok, hogy először a férjemmel a nászéjszakán.

Én teljesen megértem és elfogadom, hogy más mást gondol.

Én ezt gondolom, és nekem ez így jó.

Az a fontos, hogy Te ne érezd emiatt rosszul magad!

Ha szeretnél csókolozz, ha nem, akkor ne!

És szerintem a Te döntésed legyen, ne befolyásoljon az, ha valaki szerint nagyon gáz.


Egy 15 éves lány

2008. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!