Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 múltam, és még nem csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 múltam, és még nem csókolóztam! Ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 26. 14:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Majd csókolózol. Ráérsz, nem?
2008. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én is 16 múltam (lány vagyok) amikor először csókolóztam és emlékszem, én is gáznak éreztem, mert az osztálytársaim "természetesen" már mind csináltak komolyabb dolgokat is. De jó volt ez így, ahogy volt. Ne zavarjon, mert NEM GÁZ. (ja, aztán utána a srác akivel jártam, 2 évvel volt idősebb nálam és ő pl velem csókolózott először- sztem az sem volt gáz.)
2008. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
8%
itt mind irhatják '' nyugi nem gáz szöveget''...de kurvára az...te vagy nagyon csúnya vagy vagy nagyon hüllye...hja még nem h egy barátod nem volt, hanem még csak nem is nyaltál...sztem húzz bele...míg megöregszel...
2008. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
elősző hsz: "... vagy nagyon hüllye..." aha, de éppen te írtad még a HÜLYE szót is rosszul... húú, te nagyon gáz vagy. ÉS nagyon hülye is :S változtass, nehogy így öregedj meg!!!!
2008. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

3. hozzászóló felvilágosítanálak, hogy lány vagyok és nem valószínű, hogy valaha is nyalni "fogok." Ne hidd, hogy most nagyon "tökös" gyerek vagy, mert ha nem lennél ilyen primitív bunkó tudnád, hogy az őszinteség intelligencia nélkül puszta durvaság.

Köszönöm a többi hozzászólónak!

2008. ápr. 26. 15:14
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak nekem furcsa, hogy hogyhogy még nem volt rá alkalom, vagy nem voltál még olyan helyzetben. De mindegy, majd leszel. Ez egészen addig nem gáz, amíg téged nem zavar.
2008. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
én 15 éves vagyok, és még én sem csókolóztam...nem azért mert nem lett volna lehetőségem rá, hanem mert vhogy nem úgy sikerült.. általában nem engedtem, mert nem volt szimpi a srác.. vagy mert féltem...szal nem gáz,csak van sok bunkó aki azt hiszi ettől lesz vmi menő..
2008. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem gaz,nem maradsz le semmirol!
2008. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gaz, amugy annak a marha inteligens emberkenek meg annyit, hogy arra nem gondolsz, hogy rohadt szep lanyrol van szo, csak meg nem volt erre alkalma? Lehet, hogy nem olyan fiuk akartak vele egyutt lenni, mint amilyet megerdemelne.. ugy utalom az ilyen bunko mebereket, nem tudjak a korulmenyeket, de maris osztjak az eszt...
2008. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj nem gáz. én is 15 évesen csókolóztam először (most is annyi vagyok, de pár hónappal ezelött) és szerintem én sem késtem le semmiről. nekem alkalmam simán lett volna rá, de nem tettem, mert a para túl nagy volt bennem. legelső komoly kapcsolatomban csókolóztam először (most is tart) és vele sem mindjárt az első napon, hanem kb 1 hónappal késöbb :D szal semmi gáz ne aggódj. fog az menni és eljön majd a TE időd is :)
2008. ápr. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!