Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom, hogy biztosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy biztosan tetszem neki?

Figyelt kérdés
Röviden vázolom a helyzetet. Egy padban ülök azzal a fiúval, aki tetszik nekem. Elég közel kerültünk egymáshoz, mindig segítek neki, ha valamit nem tud, de ő is segít nekem, ha valamit én nem tudok. Sokat viccelődik velem, odaadta örökbe a radírját, mert én nem találtam a sajátomat, amikor mondani akar valamit, gyengéden (úgy, hogy szinte alig érzem) hozzámér, egyszer hozzáért a mellemhez, mondjuk ez véletlenül történt :D azt mondta, hogy nagyon rendes vagyok stb...csak az a gond, hogy nem tudom, hogy ezeket csak kedvességből csinálja, vagy azért is mert tetszem neki. Lépjek én valamit, vagy várjak még?

2012. jún. 3. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Honnan tudom, hogy biztosan tetszem neki?"


Sehonnan.


"Lépjek én valamit, vagy várjak még?"


Aelet tul rovid ahhoz, hogy varjunk a csodara. Lepj.

2012. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, egyszer élünk :) Köszi :)
2012. jún. 3. 09:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezed tőle. Néhány pillanat alatt képben leszel
2012. jún. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De szerinted/szerintetek ezek a jelek utalhatnak arra, hogy teszem neki?
2012. jún. 3. 10:00
 5/12 anonim ***** válasza:

Két variáció lehet.

Vagy meg akar fektetni, mert vágyik a puha ajkadra, meg a puha, meleg sikamlós puncidra, vagy tényleg kapcsolatot akar veled kezdeni, ahol mint két szerelmes egymásba habarodtok.

2012. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az első variáció, de kösz..:)
2012. jún. 3. 10:08
 7/12 P.Vivi válasza:
Hát próbáld valahogy elmondani neki mit is érzel, és hát hogy ő mit reagál...lehet hogy ezek az apró dolgok sokat jelentenek számára.
2012. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amikor a padban ültök markold meg a combját, nézz a szemébe és kérdezz rá.
2012. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
lépjél te lehet ő se mer és arra vár hogy te hátha :) próbáld meg:) vesziteni nem veszitesz vele semmit
2012. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Örökbe adta a radírját? 12 évesen ez komoly ;)

De most tényleg: szerintem tetszel neki, legközelebb 2-vel több puszit adjál neki!

2012. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!