Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves vagyok, és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, és van egy lány akit nagyon szeretek de csak 11 éves de járni akarunk egymással. Ez ciki, vagy járhatnánk egymással?

Figyelt kérdés
jfd
2012. máj. 31. 16:57
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
36%
egy 15 éves fiú egy 11 éves lány iránt (szerintem) érezhet valamit, de az nem szerelem, szerintem te inkább úgy tekintesz rá mint a kishúgod.... ha meg nem így van akkor nem lenne szerencsés együtt járni, mint ahogy a többi kommentbe le volt írva, csak a kezét foghatnád meg...... a másik, hogy egy 11 évesnek (5.osztályos!!!!!)minek barát ????? tesóm 17 és még most sincs pasija !!! az eszem megáll....... hova fejlődik még ez a világ ??!!!
2013. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Egy 11 éves túl fiatal ahhoz hogy bárkivel is járjon. Szerintem 4 év korkülönbség tinédzser korban sok, később már nem vészes. Ha mindenképpen ezt a lányt akarod várd meg amíg nagykorúvá érik. Ha nincs türelmed várni el kell felejtened.
febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
11: Gusztustalan!
febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!