Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 éves vagyok, és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, és van egy lány akit nagyon szeretek de csak 11 éves de járni akarunk egymással. Ez ciki, vagy járhatnánk egymással?

Figyelt kérdés
jfd
2012. máj. 31. 16:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
40%

amikor a 12 éves lányom haza hozott 1 14 éves barátot tudod mit csináltam?


megfogtam a fiatalember vállát és kikísértem az ajtón

elbeszélgettem vele bementem a lakásba

csörgött a lányom telefonja és sírva közölte velem hogy a barátja már csak ex


ez a szerencsésebb eset

tehet az ó apja nem lesz ilyen "megértő"

2012. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Most lopod az én dumámat?
2012. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
biglol
2012. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%
meg se próbáld! 11éves.. te normális vagy? az én húgom 9 éves... ha valakivel 2 év múlva járni kezdene nem tudom mit csinálnék velük... gondolkodj már ember... még kislány!! 17/F
2012. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
42%

En is 15f vagyok... JEZUSOM!!!!!!!!!!

A te helyedben nem csinalnam:

- ciki a haverok elott

- osszetorned a kis szivet

- egy ido utan elkezdene idegesiteni a gyerekessege

Oke, megertem vannak erettebb ilyen koru lanyok de nem lenne tartos dolog szerintem es a vegen mindketten megbannatok...

Mindenki ugy hulye ahogy tatszik, azt csinalsz amit akarsz es az sem kotelezo de en nem ajanlom..

Udv:)

UI: en meg egy 13 evessel se nagyon kezdenek..

2012. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Játszál még pár évet a homokozoban!
2012. jún. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Játszál még pár évet a homokozoban kisöcsém! Vagy felejtsd el és keress magadnak 18-éven felülit!!
2012. jún. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
66%
apukák befigyelnek :D (Y)
2012. jún. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
ha ilyeneket kérdezel, akkor nem csodálom, h egy tőled jóval fiatalabb lánnyal kezdesz -.- de most komolyan.. nem h ezzel a csajjal, de szerintem még senkivel se járjál. nem vagy elég érett hozzá. de ha mégis össze jönnétek, mit csinálnátok? max a kezét foghatnád :D
2012. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
38%
Figyelj én a helyedben várnék még pár évet a járással de ha tényleg nagyon szeretitek egymást akkor tőlem csináljatok amit akartok. Amúgy meg most mivel egy 11 éves lányt szeret azért nem kell itt piszkálni előfordulhat az ilyen.
2013. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!