Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem lehet MEGUNNI a csókolózást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet MEGUNNI a csókolózást?

Figyelt kérdés

én még fiatal lány vagyok:$(14 leszek)és ezen gondolkozok xd

sokan kérdezték már hogy 'járunk-e' dee a vászaom mindig.'bocsi nem' és már mondták hogy lehetne barátom.. dee én nem érzem úgy. Vagy csak félek?? Meg azon gondolkozok hogy ha meglehet unni.. akkor az szar . vagy nem tudom! mit tegyek? segítsetek! előre is köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 30. 21:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
attól függ kivel
2012. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
háát biztos hogy nem fogok olyannal összejönni aki nem kezdeményez.. tehát valószínű hogy nem lesz bizonytalan benne..
2012. máj. 30. 21:25
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem lehet megunni! :)

Egyébként ne parázz, gyorsan belejössz!

2012. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

hát remélem hogy nem fogja azt mondani ' jézusom ez nagyon szar volt' : S

amúgy lehet érezni hogy melyik az első ? :DD

2012. máj. 30. 21:39
 15/20 anonim ***** válasza:
52%
Hülyeség igen is meg lehet unni. Ha a nap 24 órájából 23at egymás szájára vagytok tapadva akkor az baromi unalmas... ha mindig ugyanúgy csókol a másik az is baromi unalmas egy idő után
2012. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Igen, de az nem kifejezetten a csókról szól hanem az érzelmekről.. amíg nagyon szerelmes voltam a volt barátomba imádtam vele, aztán a szerelem elmúlt, és már a csókjait is kerültem.. aztán véget vetettem a kapcsolatnak.. ennyi, ha szereted, akkor nem lehet, ha már nem akkor igen ;)az első csók meg tényleg félelmetes, én is féltem, aztán fura volt,de a 2.ik már jobb és "könnyebb":))
2012. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
amúgy azért kérdezem.. mert még ugye fiatal vagyok.. és a csókon kívül többet nem akarok...és ha meglehet unni akkor mire jó ez az egész?? én meg még nem akarom elveszteni a szüzességem..
2012. máj. 31. 15:12
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem kell a csókból hobbit meg előre megírt programot csinálni és akkor nem lesz uncsi. + abban is lehet változatosságot belevinni.
2012. máj. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
dejó hogy mondtad, eszembe jutott, hogy az első nagy szerelmem idején, alig voltam 15 sőt a fél évből 3hónapot 14 voltam, ő pedig 18ból lett 19...szval megvolt bennem is ez a félelem...nekem első csók szerelem stb, neki kitudja hanyadik,és még énsem voltam kész.hát fél évig így voltunk együtt, csak csókolózással:) ha a pasi téged szeret és nem a nemi szerved, akkor vár! és ha azérzelmek megvannak akkor nem lehet megunni se.
2012. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
16-os voltam:)
2012. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!