Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi baj van velem, miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj van velem, miért nem kívánom a csókolózást? 14/L

Figyelt kérdés
2hete jöttem össze a barátommal. Már tett rá célzást, hogy mit szólnék ha megcsókolna. Miért nem kívánom? A velem egyidősek, és a tőlem fiatalabbak is csak úgy néznek rám ha azt mondom, hogy nekem még korai. Miért nem akarom, hogy megcsókoljon? Rendben részben tartok is az első csóktól.
2011. febr. 7. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszoltad a saját kérdésed.Így hangzik: 14/L.

Nincs ezzel semmi probléma.Még kislány vagy.Valószínű,hogy későn érő típus vagy.Lehet csak az osztálytársaid is azért mondják,hogy kívánják,mert arcoskodni akarnak.

2011. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Moszuke ***** válasza:
100%

csak ne kúrjátok el.. elsietni se kell és rágörcsölni sem szabad...legyen érzéki, lassú. majd minden jönni fog ösztönből.

ha nem kívánod akkor ne tedd.


az első csókom nekem is fos volt 14évesen...(ilyen torokba nyelv, lekapós, gyors, hulladék)


de hát az én ízlésem lehet, hogy nem olyan mint a tiedé.. én inkább szeretem a lassú érzéki csókot mint ezt a beindult vad szart..

*persze annak is megvan a maga ideje és helye:)*


de most már öreg fejjel tudom, hogy alkalmatlan partnerrel volt az első:) vagy csak nagyon menő akart lenni, hogy egyből egy vad nyelvessel ajándékozott meg:F

23/f

2011. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem is jól érzed... én is veled egykorú vagyok és pár napja belegondoltam ebbe csók dologba és kijelentettem hogy NEM!


amúgy szerintem ha nem akarsz nyelves csókot akkor adhatsz szájrapuszit vagy "nyelvetlen" csókot ami abból áll h. az ajkaitokkal "játszottok"

2011. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Moszuke ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=tCITaAyJR9Y

ezt lehet tanulmányozni:)

ne feledd az első csók (szerintem) van olyan fontos mint az első együttlét.

nyelves semmiképp ne legyen az első. az túlfűtött elsőnek

2011. febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nagyon hasznos válaszokat adtatok;)
2011. febr. 8. 14:05
 6/7 anonim válasza:
de úgy nézzétek hogy akiket én ismerek 14 éves lányokat.. azoknak a fele már NEM szűz... tehát az első csók már csak meglehetne..
2012. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig még most sincs meg, és 16 leszek nemsokára. Nem is hiányzik az életemből. Max a szerelem, vonzódás érzése, de úgy néz ki az várat magára. Nem is baj. (A sráccal azóta persze már nem járunk, mivel megfojtott, én pedig rájöttem, hogy nem vonzódtam hozzá kellőképp.:))
2012. máj. 30. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!