Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem lehet MEGUNNI a csókolózást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet MEGUNNI a csókolózást?

Figyelt kérdés

én még fiatal lány vagyok:$(14 leszek)és ezen gondolkozok xd

sokan kérdezték már hogy 'járunk-e' dee a vászaom mindig.'bocsi nem' és már mondták hogy lehetne barátom.. dee én nem érzem úgy. Vagy csak félek?? Meg azon gondolkozok hogy ha meglehet unni.. akkor az szar . vagy nem tudom! mit tegyek? segítsetek! előre is köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 30. 21:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem lehet
2012. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
a csókót sose lehet megunni de am rá érsz még pasizni 15-16 körül
2012. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem lehet megunni:) És nem kell töle félned hogy megunod csak olyan fiut keress akit tudnál szeretni majd rájössz:)
2012. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Yep nem lehet megunni :D
2012. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
de sokszor én érzem magam hülyének, mert már körülöttem szinte csak nekem nem volt barátom.. : SS
2012. máj. 30. 21:05
 6/20 anonim ***** válasza:

A csók az érzelem és a vágy kifejezésére szolgál. Ezeket te még nem nagyon ismered, ergo csak trendből smárolsz.


Szóval a válasz: nem, nem lehet megunni, de kell hozzá más is mint ajkak meg nyelv.

2012. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet megunni ne félj. élvezni fogod
2012. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

meg ha közelít hozzám.. és megcsókol akkor az olyan hírtelen van. ahogy megfigyeltem.. és mivan ha rájön hogy nem tudok.. vagy az lesz az első gondolata, hogy 'de szarul csókol'


ááh féleek..:SSS

2012. máj. 30. 21:08
 9/20 anonim ***** válasza:
51%
Ő se lesz tapasztalt .. 14-15 évesen még mindenki béna meg én leszartam.Ha bénák legalább tudunk gyakorolni.Tiszta nyereség ah belegondolsz :D
2012. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
az első csók után már jól fog menni a következő? :DD
2012. máj. 30. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!