Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki mondana pár ötletet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki mondana pár ötletet?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány, szoktunk is beszélgetni meg minden, már el is akartam hívni valahova csak azt nem tudom hogy hova..

Hova kell vinni egy lányt randizni?


2012. máj. 27. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először üljetek be vlhova hogy tudjatok beszélgetni és kicsit megismerjétek egymást.A mozit egyenlőre nem ajánlom mert ott nem tudtok egymásra figyelni.:)
2012. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mc donalds vagy mi?:D
2012. máj. 27. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
pl elhívhatod egy kávézóba/bárba,sétálni-parkba,fagyizni,biliárdozni,bowlingozni,biciklizni, de ez attól is függ hol laksz (budapest,város,kisváros,falu) ,hogy milyen lehetőségeitek vannak... 20/f
2012. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy a nő mennyire sznob :D

Pl ha vevő rá, kitűnő egy hangulatos bár, vagy egy kocsma. Az alkohol lazít, jó dumák kerekedhetnek ki. Bár ez korfüggő is :) Arra viszont figyelj hogy ne rúgjatok be.


Nem jó ha esetleg kellemetlen emlék is fűződik akár neki akár neked, hányás ilyesmik.

2012. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!