Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért gondolja manapság minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért gondolja manapság minden fiú úgy, hogy a lányoknak kell kezdeményezniük?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 23:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom,hogy ez hogy működik manapság. Lány vagyok,az a normális fajta,nem pedig a ribi féle. Hozzám még egyetlen egy pasi se jött oda,kezdeményezni, pedig adtam neki jeleket stb. És ő is nézett. Állítólag szép vagyok mások szerint ,természetes külsejű. Nem értem mi lehet a hibám.. de jó lenne végre rájönni,hogy hol rontottuk el ezt a világot..
2012. máj. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Na akkor vegyük úgy, hogy én voltam az egyik pasi aki nem ment oda a csajhoz kezdeményezni mikor az jelzett is.Miért?

- Mert nagyon stresszes napom volt, méghozzá siettem is valahova

- Mert nagyon rossz kedvem volt, nemrég szégyenitett meg valami mocsok nő és ráadásul még a fejem is fáj

- Mert nem tetszik a csaj nekem

- Mert van valakim

- Mert lefagytam annyire meglepetés volt, ráadásul a csaj hagyott nekem 5 másodpercet, hogy odamenjek hozzá, utánna meg bement egy ajtón


Sebaj, majd gyakorlom a dolgot, hogy spontánabb legyek legközelebb és lazább.Cheers!

2012. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

A legjobb az lenne, ha a lányok kezdményeznének manapság. Mi fiúk higgyétek el nem vagyunk olyan szívtelenek és sosem bánnánk még egy csúnya lánnyal sem úgy, mint ahogy sok beképzelt lány teszi manapság.


Mi fiúk tudjuk már milyen rossz érzés, ha elutasít egy lány főleg, ha megalázóan teszi.

2012. máj. 28. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
2012. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
#21es egycipőben járunk:/
2012. máj. 28. 19:27
 26/28 anonim ***** válasza:
50%

Azért mert én világ életemben ha kezdeményeztem egy nőnél az elutasított, még randikérést is, páran azért eljöttek randira és csak utána utasítottak el.

És egyik sem volt bombázó, mind átlagos lány volt, magyarul ha én kezdeményezek = kudarc, elutasítás, bosszankodás, hogy nem vagyok elég jó pasi a nőknek. Így más stratégiát alkalmaztam, vártam, hogy a nők kezdeményezzenek nálam, és bejött, van is így barátnőm, és láss csodát, mindent megkap tőlem amire egy nő vágyhat egy férfitól, megérte neki lépni, én meg hiába lépek, csak egy férfi vagyok, sok beleszólásom nincs a dolgokba, manapság inkább nőuralta a világ, egyszerűen csak hagyni kell hadd válasszanak ki ők, mivel ha mi férfiak lépünk ahogy régen ma már nem úgy van mint rég, jön az elutasítás egyből stb, kinek jó ez? Nekem nem....a nők olyan kényelmes helyzetben vannak, hogy ha pasit akarnak semmit nem kell tenniük, elmegy egy helyre, leül és odamennek hzzá 26an, közülük válogathat kedvére, csak mert nő, ezzel szemben egy férfi odamegy 20 nőhöz abból mind a 20 megalázza és érezze magát kellemetlenül? Nem! elég volt a női elnyomásból!

2012. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan dolog, hogy valakinek az jön be, ha ő "vadászhatja" le a lányokat, más fiúknál pedig az, ha rámásznak. Kedves Kérdező, téged úgy látom eddig olyanokkal hozott össze az életét, akik azt várták, hogy te kezdeményezz, de azért vannak olyanok is, akik jobban szeretik, ha a lány nem adja meg rögtön magát. Nehéz azt elsőre megállapítani, hogy kinek mi tetszik jobban.
2012. jún. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

16:07


Hol rontottuk el? nem a mi hanem a szüleink generációja rontotta el, azok akik a gyereket odalökték a tv elé, meg azok akik a kis 16 éves csitrit beengedik a 18+os szórakozóhelyre.

2012. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!