Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért gondolja manapság minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért gondolja manapság minden fiú úgy, hogy a lányoknak kell kezdeményezniük?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 23:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
41%

21/N: akkor maradj otthon, szüljél ezerrel, ne dolgozz soha, ne szavazz, a neved k*ss, ja és remélem iskolába sem jártál.

Te nem kértél az egyenjogúságból... Hajrá...

2012. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
67%
Azért vannak fokozatok... Enni egy egyedülállónak is kell, kaját meg pénzért kap az ember. De a nemi szerepeket ne cseréljük már fel. Szívesen főzök annak aki megérdemli és szívesen szülnék gyereket ha lenne olyan akivel ennyire előre tudnék tervezni...
2012. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező!


Szerintem túlzol.

Manapság van (jó)pár fiú, aki úgy gondolja, hogy a lány IS kezdeményezhet. Szó sincs arról, amit te írsz.

És az ok, amire kérdezel, hogy sokszor félreérthetőek a lányok "jelei". Vagy esetleg másnak szól.

A lányok közül szerintem kevesen gondolnak bele abba, hogy milyen egy fiúnak odaállni egy lány elé és tálcán kínálni a büszkeségét, sokan csak úgy gondolják, hogy ettől férfi, hogy ez neki nem okoz problémát, pedig soknak igen.

Pont amit írsz is, hogy fiúnak nem olyan gáz, ha kosarat kap. Miért ne lenne? Pont ugyanolyan szarul esik neki, mint neked, csak te ezt nem érzed, mert nem te kapod.


A fiúknak meg annyit mondanék, hogy tapasztalatom szerint a bunkó lerázások, megalázások általában annak a következményei, hogy nem a szintnek megfelelően keresgélsz. Pl. te is durvábban küldenél el egy igénytelen, csúnya lányt -- mondván, hogy mit akar ez, vegye már észre magát --, mint egy helyes, de számodra mégsem vonzó lányt.

2012. máj. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
35%

11!


Fején találtad a szöget. Egyenjogúságért megy a harc, de egyenlő kötelességről szó sincs. Gyerekszülés.. amíg a kismamák otthon babáznak 1-2 évet, addig apuka 2 helyett keresi meg a kenyeret 3-nak, de ha hazaesik az első dolga legyen a fürdetés, meg a szaros pelenka...

Egyenjogúság kell a házimunkában, mert a nő nem konyharobot. Persze tüzifa aprítás, villany, víz szerelése az FÉRFImunka, stb..


Szóval ez szerintem elég mókás, hogy az egyenjogúság meg van, de egyenkötelesség messze nincs. De ez (kicsit) más téma.

2012. máj. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írták a lány IS kezdeményezhet, én úgy gondolom
2012. máj. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Beviz Elek ***** válasza:
71%

Öcsém ennyi sügeret. Hovakeveritek bele a gyereknevelést a kezdeményezésbe? Mit sajnáltatjátok magatokat h mennyire nehéz nektek?? Én anyámnak segítettem felnevelni az öcsémet (a legjobb bratyó vagyok:P). Szegény 'férfiak' (ugye ti még 20ak sem vagytok akik most itt sírtok), milyen rossz lehet nektek 2 ember helyett dolgozni napi 8 órát vagy 10-12-t. Miért két ember helyett? Gyed, gyes stb? A nő erre kapja a pénzt. A saját karrierjét teszi tönkre a gyerekkel, mert gyerek mellett már nem úgy alkalmaznak! Ha nem szülik meg nektek akkor mit csinálsz? Mire leszel büszke az életedben? Egy lakásra amit nem lesz ki megörököljön? A gyerek kell! A gyerek mellett az anya kell ott maradjon az egyenjogúság mellett is!


Amúgy.. Neveltetek már gyereket a házimunka mellett? Ott nincs nyugodt alvás az elő időkben. Az sír és nem lehet kikapcsolni. Éjjel nappal mellette kell lenni. 2 percre elfordulsz és lehet h kinyírja magát! Megkavarod a levest, addig meg belenyúl a konnektorba! Állandóan mellette kell lenni. Ez nagy teher (bár megéri).

Küld el az asszonyt dolgozni, vigyázz a gyerekre, éjjel nappal foglalkozz vele, kelj fel éjszaka megetetni, pelenkátcserélni. Nappal a gyerek mellett moss, főzz, takaríts. A szekrénybe szerinted a ruhád termelődik vagy hogy kerül oda? Hova sír a szátok! 2hét után könyörögnétek, hogy visszamehessetek dolgozni! Gondolkozzatokmár! Én láttam, anyám mellett ott voltam és tudom hogy ez hogy megy

2012. máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Beviz Elek ***** válasza:
57%
Ja és hozzátenném... Ha megtehetném, a páromat nem engedném dolgozni... Ha lesz lehetőségem eltartom a családot egyedül, azért, hogy a gyerekek ne egyedül nőjjenek fel, hanem legyen ideje nevelni őket. Higyjétek el, a régi idők sokkal jobbak voltak ilyen téren. Csoda, hogy mindenkinek csak a pénz számít? Apuci meg anyuci reggeltől estig dolgozik, a gyerek meg nincs nevelve.
2012. máj. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
26%

Utolsó. Nem a kezdeményezésbe kevertem bele, láthatod, hogy 11-esnek válaszoltam csak.


Nagyon félreértetted, amit írtam, de látom észt osztani nagyon tudsz.

Gyes, gyed... ne szórakozz, az lehet hogy a havi pelenkára sem elég.

Saját karrierjét. Na ez az, hogy ma már azt sem. Amíg otthon babázgat, ki sem lehet rúgni. (Ne érts félre nem vagyok ez ellen.)

Senki sem mondta, hogy nem kell a gyerek. De azt nem kell úgy eladni, hogy a nő életre szóló áldozatokat hoz, amíg a férfi szerepe annyi volt az egészben, hogy bedugta neki valamikor 9 hónappal korábban.


Valóban gyerek mellett nincs alvás. De éjjel sem, amikor munka után/előtt aludni kellene, hogy másnap ne ess össze.

Ezt a házimunkát meg ne misztifikáld túl. Melyik az a háztartás, ahol naponta megy a főzés, mosás, takarítás?! Ne beszélj már mellé. A főzés talán 2 naponta, de a többi általában hétvégére marad, és akkor persze felosztva, mert nem minden a nő feladata...


A gyerek kinyírja magát? Ja, amikor már mászni/járni tud, akkor viszont már annyi gond nincs vele különben. 1 órára be lehet rakni a járókába stb..


Amiket mondasz óriási csúsztatások, és túlzások. De gondolom valahol már ki kellett adnod magadból, hát most megtetted, fújj egyet. Egyébként a beszűkült látásmódból az tűnik ki, hogy te vagy az, aki nem múlt még el 20...


Sosem mondtam, hogy a jelenlegi leosztás ellen vagyok. Csak azt mondtam, hogy a nők "szája" az egyenjogúság miatt "sír" (hogy a te ünnepi szavaidat használjam), és sosem az egyenlő kötelességekért, mert azok valahogy megmaradni látszanak.

2012. máj. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
63%
Mert aki nem olyan jóképű, mint Brad Pitt, azt a lányok 99%-a élből elutasítja, de átlagos külsőnél alább a maradék 1% sem adja. Akkor pedig minek kezdeményezni?
2012. máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom ezt, de az se igaz, hogy kizárólag csak mi, fiúk kezdeményezhetünk
2012. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!