Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csaj elhívhat talira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csaj elhívhat talira egy pasit?

Figyelt kérdés

Jó barátok vagyunk és mostanában nem tud neten lenni.

Az jutott eszembe,hogy megkérdezném nem e futnánk e össze telefonon,hogy ezt mennyire venné nyomulásnak egy pasi?


2009. jún. 29. 15:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
55%
Már ne haragudj, de én alapvető dolognak tartom, hogy akit ismerek és szeretem a társaságát, legyen az lány, haver, barátnő, felhívom, megkérdezem hogy van, mi a helyzet, és ha úgy adódik megemlítem, hogy kimegyek és lenne e kedve hozzám csatlakozni. Érdekes módon eddig szinte mindig csatlakoztak hozzám és egy kapcsolaterősítő beszélgetés lett a dolog vége, vagy más, de az már nem túl publikus ;)
2009. jún. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kedves 63%-os válaszoló.gondolom te pasi vagy...

Van aki azt mondja hívjam el,van aki azt mondja ne,mert az nyomulós...

Azért is kérdeztem meg itt is.

2009. jún. 29. 16:33
 13/19 anonim ***** válasza:

Az az ember, aki azt tanácsolja, hogy ne hívd el és légy "nő", attól el kéne venni a múlt században kiharcolt női emancipáció és egyenjogúság minden vívmányát.

Az ilyen nők menjenek csak vissza mosni, főzni, takarítani, nemszavazni, gyereket szülni és másodrangú polgároknak lenni, mert ég a pofája azoknak a nőknek, akik vették a fáradtságot, hogy kitörjenek ebből és tanultak, dolgoztak, gondolkodtak.

2009. jún. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

sztem a mai világban már minden megtörténhet

és ha ismeritek egymást akkor pedig bátran hívd el valahová akár kettesben akár társasággal :D

2009. jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hívd fel nyugodtan. Ha szeretnél találkozni vele, mert hiányolod, azt nem szabad titkolni. Ki tudja mi lesz holnap.... Nekem saját szomorú emlékem, hogy nem voltam elég bátor amikor kellett volna, és később, már nem hívhattam fel az illetőt, hogy de jó lenne még látni egymást..., nem mondtam el el neki azt sem miért szerettem volna látni. Meghalt mielőtt megtehettem volna. Nemrég viszont amikor hasonlót, illetve még annál is többet éreztem valaki iránt, már nagyon őszinte voltam, kerestem, beszéltünk, és azt mondta jó, hogy őszinte voltam vele. Az mindíg jó, mert kiderül a másik véleménye, érzése ( hacsak a másik fél nem akarja valami miatt titkolni)....
2009. jún. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak különösen köszönöm a válaszát.

Én is ettől tartok,hogy addig gondolkodok mit tegyek,míg késő lesz...

2009. jún. 29. 17:27
 17/19 anonim ***** válasza:
Légy tökös és hívd el! De amíg itt szarakodsz lehet, hogy valaki beelőz! Ha úgy akarsz élni, hogy "mi lett volna ha" gondolatok gyötörjenek, akkor semmiképp se hívd el...
2009. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz,ha egy csajszi kezdeményez. :)
2009. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én simán elhívom a pasikat sosem mondtak még nemet semmire sem.

Ha te nem vagy ez az irányítós fajta akkor utána vonulj vissza és hagyd, hogy ő irányítson. Így nem lesz nyomulás sem.

2009. jún. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!