Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz még újra barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még újra barátnőm?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakítottam az első és egyetlen barátnőmmel. Igazából elhidegültünk egymástól a végére mind1 is ez...

Vele vesztettem el a szüzességem, de valahogy nem érzem magamat (attól a pár szexuális élménytől) több embernek, vagy nem lettem tapasztaltabb szex terén. Nem tudom, hogy ha lesz esetleg új barátnőm, ő ezt hogyan fogja tolerálni, gondolom örülni fog azért, hogy nem vagyok szűz...:-/ emiatt nem leszek frisztrált, ilyesmi.

Azt sem tudom, hogy egyáltalán újra rám köszönt-e a szerelem, vagy éveket kell várnom. De már szeretnék nagyon megint egy lányt. (idáig inkább lekötött a suli meg volt pár program, de most megint üresnek érzem az életem.)

Szerintetek?

Nektek mennyi idő telt el az első csalódás után az újabb szerelemig?

Tökre magányos vagyok megint :D...



2012. máj. 22. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
20%

nem. ez egyértelmű.


bocs, hogy tőlem kellett hallanod az igazságot.

2012. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos lesz ne aggódj, előbb utóbb úgy is lesz valaki akivel lesz kölcsönös vonzalom munkahelyen, vagy az élet más terén.
2012. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos lesz. Rengeteg kövér lány vár rád. :D
2012. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
keress meg ha van kedved. :)
2012. máj. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!