Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz már újra a teltség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már újra a teltség újra a szexualitás alapja, mint régen?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 08:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány kg vagy?
2012. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy Kérdezö?
2012. márc. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt szeretném megérteni, mit számít, mi a divat (ezt nem rád értem, kérdező)? Ha egy fickó a telt nőket szereti, akkor rohangálhatnak etióp kisgyerekek is a vogue címlapján, neki akkor is a nagy segg fog kelleni. Ha meg a kifutókon a kopasz csajok rohangálnak, akkor mindenki kopasz lesz?
2012. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
még 1 kicsit eltart a válság, nincstelen leszen mindenki, éhezés lesz a Föld nevű bolygón és mutogatni fogják a kirakatban a dagadt lányokat h nekik milyen jól megy, mert minden nap eszik és sokat, tömi magába a sok elemózsiát, folyamatosan, le nem áll, csak tömi. akkor.
2012. márc. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Nekem ost is vonzóbb egy telt nő mint egy ropi.

Tényleg sok esetben nem értem a macsó gyeekeket,olyan menőnek érzik magukat a ropi csajuk mellett.Én meg nézegetem a combját a csajnak,aztán látom,hogy vastagabb a karom mint a cobja.De van egy haverom(27cm nem vicc le van mérve)na neki szerintem a farka is vastagabb mint "ezeknek"a lányoknak a combja.

2012. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
9.53 én behaltam a commenteden :D
2012. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

A fehér európai kultúrákban sohasem volt, szóval kicsit el Vagy tájolódva. A fehér embernél sohasem volt a kövérség a szexualitás alapja. Nem volt amúgy sem túl sok kaja, így az emberek a kövérséget sem nagyon ismerték egy jó ideig. A teltség maximum a termékenység szimbóluma volt, mert ha jó volt a termés, akkor a falánkak elhíztak és lehetett látni egy kicsit húsosabb embereket.


Egyébként a plasztikai sebészet, a géntechnológia fejlődésével nagy valószínűséggel és reményeim szerint a kövérség ritkulni fog, mivel semmilyen logikus és racionális oka nincs annak, hogy valaki dagadt legyen. Lassú és lomha a mozgásuk, jobban izzadnak és kevésbé higiénikusabbak, több anyagból kell a ruhát rájuk varrni, több helyet foglalnak, szóval rengeteg minden a kövérség ellen szól. A ember életviteléhez bőven elég a 10-20%-os testzsír.


Személyszerint én sokat adok a megjelenésemre és nem zabálok be mindenféle sz@rt, de hálistennek a felmenőim között sincsen egy hájpacni sem. Soha nem is hoznék be olyat a vérvonalba, aki ezt az egyensúlyt megbolygatja kövér génekkel.

2012. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Gergo_30F ***** válasza:

#7: "hálistennek" - no ez az. attól, hogy te szerencsés alkat vagy, nem kell fasizmusba hajló módon lekezelni azokat, akik nem, főleg, hogy a vérvonaladért te az égvilágon semmit nem tettél, nem a te érdemed.


kedves kérdező,

ne a világtól várd, hogy hozzád idomuljon, hiába tennéd. ha zavar a túlsúlyod, tegyél ellene, kis mozgással már jelentős fogyás nélkül olyan formába hozhatod magad, hogy minden második faszi megfordul utánad. viszont a "divat a hibás" hozzáállás nem vezet sehova. mondjuk próbáld ki, hogy a sirámokkal töltött napi fél óra helyett heti 2-3 alkalmommal eljársz valahova. az önbecsülésed és az alakod is javulna!

2012. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Soha. Dagadtnak lenni nem jó.
2012. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A teltség az mióta kövérség? ^^
2012. márc. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!