Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk milyen jogon tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk milyen jogon tartják felszínesnek a lányokat, ha ők is külső alapján ítélnek?

Figyelt kérdés
A kedvencem amikor egy nem éppen jóképű fiúcska kosaraz ki egy szintén csúnyácska lányt, merthogy ronda.

2012. máj. 21. 23:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Fantasztikus. Köszönöm ezt a roppant érdekes okfejtéssel teletűzdelt, lefegyverző választ. Mondjuk nem mintha többre számítottam volna, mert miért is? Te írtad, az emberek már csak ilyenek. És tényleg nem lehet rácáfolni.
2012. máj. 21. 23:41
 12/17 anonim ***** válasza:
Köszi. Örülök, hogy segítettem ennek az eget rengető fontosságú kérdésnek a eldöntésében.
2012. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
*jav: az eldöntésében. :)
2012. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szokjunk már le egymás ízlésének elemzéséről...

Mindenkinél szerepet játszik a külső a párválasztásban. Épp csak nem mindenkinek ugyan az a szép.

A nem éppen jóképű fiúcskának is joga van eldönteni, hogy ki tetszik neki és a csúnyácska lánynak is joga van visszautasítani bárkit.

2012. máj. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hogy ki mennyire felszínes, arról lehetne vitatkozni.

Ez csak biológia:

A férfinak az a lényeg, hogy a nője minél szebb legyen (persze a lehetőségeihez képest), a nőnek meg az a lényeg, hogy olyan férfit találjon, aki tud, akar róla gondoskodni, ha gyerekeik lesznek. Tehát a férfiaknak inkább a külső számít, a nőknek meg az, hogy a férfira lehessen számítani, és lehetőleg pénze is legyen.

Igen, tudom, alapvetően az ember nem arra gondol, hogy most akkor gyerekem lesz tőle, ha valakivel összejön, de a párválasztás mégis így működik.

Szóval a pasi felszínes, mert inkább a külsőre megy, a nő meg felszínes, mert inkább az anyagiakra.

Tudom, azért vannak kivételek, de általában így működik a párválasztás.

2012. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Azért tartják a fiúk felszínesnek a lányokat, mertt a lányok is felszínesnek tartják a fiúkat.


Az hogy a külső nem számít, egy f@szság, igen is számít, de mindenkinem más a szépségideálja. Így az a csaj ami a barátomnak 10/10es, az nálam csak 3ai is alig súrolja.


Szimpátiához a külső kell, illetve a testi vonzalomhoz szintén a külső kell.


Aki nem ezeket az elveket vallja az hazudik, és elsősorban saját magát csapja be.

2012. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van. Én csúnya fiú vagyok, már megtanultam, hogy nincs esélyem a szép lányoknál. De ettől még kikosarazom a csúnya lányokat, annak semmi értelme, hogy együtt legyek valakivel, ha nem is tetszik. Ha a szép lányok csak a jóképű pasiknak járnak, akkor én inkább egyedül maradok.
2012. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!