Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk milyen jogon tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk milyen jogon tartják felszínesnek a lányokat, ha ők is külső alapján ítélnek?

Figyelt kérdés
A kedvencem amikor egy nem éppen jóképű fiúcska kosaraz ki egy szintén csúnyácska lányt, merthogy ronda.

2012. máj. 21. 23:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Igazad van, selyemzsinórt kaptunk az élettől, hagyjuk meg a szaporodást a szép embereknek...
2012. máj. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de tetszenek a kulcsszavak. :D
2012. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de én például olyan fiú vagyok, akiről nem tudja az ember eldönteni, hogy csúnya vagy helyes, ugyanis vannak lányok, akiknek nagyon is bejövök, akár a külsőm alapján belémszeretnek, meg vannak, akiknek meg ronda vagyok és van egy réteg, akik átlagosnak tartanak.


ÉN már totál összazavarodtam, így nem is tudom milyen lányokhoz van jogom, de nem látom értelmét olyannal összejönni, akire nem áll a farkam, meg szerintem nem nagy igényeim vannak, a lány legyen vékony, normál testalkatú és arcra fogjon meg, aztán ajellem úgyis fontosabb ezután.

2012. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
?????
2012. máj. 21. 23:11
 5/17 A kérdező kommentje:

Amúgy miért kéne szaporodni? Mik vagyunk mi? Tenyésznyulak?

Már így is épp elég az ember, nem kell ide több.

2012. máj. 21. 23:13
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell több ember? Talán csak a h*lyék nem kellenek.
2012. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hogy ki a hülye, mégis ki dönti el? Ez is relatív.

Mindegy, nem a világmegváltás volt a kérdés.

2012. máj. 21. 23:16
 8/17 anonim ***** válasza:
ha nem kell több ember akkor miért keresel párt? sőt.. inkább ugorj kútba akkor mindjárt eggyel kevesebb ;)
2012. máj. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Várj egy kicsit...áhh: Hol is írtam, hogy párt keresek? Megvan! Sehol!

Szép meg jó, hogy megtanultál olvasni, de itt lenne az ideje ha rátérnél a szövegértelmezésre is.


Amúgy meg nem kell bunkózni ha fáj az igazság.

2012. máj. 21. 23:34
 10/17 anonim ***** válasza:

Érdekes. Te eldöntötted, hogy nem kell több ember. Akkor én is eldönthetem, kik a h*lyék. Na tippelj.

Na, ilyen jogon tartják a fiúk is felszínesnek a lányokat és ilyen jogon ítél mindenki külső alapján. Már meg is van a válasz a kérdésedre. Mert az emberek ilyenek és kész.

2012. máj. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!