Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13-16 éves lányok! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-16 éves lányok! Milyen fiúk jönnek be nektek külsőre? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
jófej, aranyos, kedves, ne nézze le a barátnőjét. Legyen jól öltözött.. ez alatt nem azt értem, hogy a legdrágább cucc, hanem ne legyen elhanyagolt. Egyébként küldő mind1, belső a fontosabb.
2012. máj. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

Barna/szőkésbarna hajú, kék/zöld szemű. Legyen jólöltözött mint pl.: deszkás cipő, kapucnis felsővel és csőgatyával.:P legfontosabb a belső de azonkívül: legyen észveszejtő a mosolya...*-* favorit(:

14/L

2012. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
jófej, aranyos, ápolt, legyen kisugárzása és az sem utolsó ha kék a szeme :DD
2012. máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az utolsó így ismeretlenből meg kedveltem ahogy le írt:DDD
2012. máj. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
felettem 2 vel: szánalmas
2012. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
az előző voltam és nem az aki előttem írt ha nem aki előttem író előtt írt;):D
2012. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el,hogy ez se jön össze :S 4.-nek üzenem,hogy látatlanba meg kedveltem ahogy le írt.VÉÉÉGRE:DD
2012. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
karakteres arc,először a cipőjét nézem meg(nem tudom miért,valamiféle fétis lehet:D),magas(160 centi vagyok szóval nincs nehéz dolga!:D),szeretem a stílusos,egyedi srácokat!:) DE a személyiség lesz a mérvadó és ha az megfog akkor azok amiket felsoroltam automatikusan törlődnek!
2012. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22:41 vagyok. mért lenne szánalmas??valakinek ez jön be, baj??!leírtam a véleményem a kérdésre..-.-'
2012. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

legyen vékony, edzett, de ne kigyúrt. öltözzön jól, de nem úgy mint egy meleg, ápolt bőr (tudom, hogy sokan nagyon pattanásosak én is örököltem, de még sem olyan undi a fejem), ápolt száj és fogak, körülbelül ennyi a külsőre. persze kicsit hozzá tesz, ha helyes, de anélkül is meg lehet szeretni.

azon kívül legyen odafigyelő, vegyen komolyan, legyen szórakoztató, kedves, gyengéd, határozott, bátor, magabiztos.

tudom ez egy kicsit sok, de ismerek ilyet :)

2012. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!