Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség! Bejövök-e még neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Bejövök-e még neki?

Figyelt kérdés
A szituációban egy 17 éves fiú áll, akinek nem volt még barátnője, hétvégenként részeges, komolytalan, de időnként nagyon komoly és értelmes, egyszerűen vicces, de eddig ismeretlen a tény, hogy milyen is. Valamint egy 16 éves lány, (én) akinek nagyon tetszik ez a fiú. Na most jön a csavar... vagy akármi. Még tavaly előtt, valamikor jó régen egyértelműen tetszettem neki, és ő is nekem, de ez a dolog valahogy sehogy sem alakult, nem is tudom mi lett. De nekem nagyon megenyhült magamba vetett bizalmam, gyakran roncsnak éreztem magam, (stb.) de mostanában úgy érzem kezdenünk kellene egymással valamit. Még mostanában is veszek észre jeleket, hogy tetszek neki, de közel sem annyit mint akkoriban, és félek, hogy már máshogy gondol rám, aki akkor voltam az egy nagyon jó ember, én is szeretném, de egy kicsit megváltoztam, vagy ha nem is megváltoztam, nem tudom már kimutatni azt aki akkor voltam. Én viszont még mindig úgy érzem, tetszem neki. És nagyon jól ellennénk együtt. De szerintetek, hogy van ez? Tudom ez most bonyolult, úgy kérdezem, hogy hisztek-e abban, hogy az ember egy bizonyos "időszakába" rajongtok (ezt találtam legjobb kifejezésnek) bele, vagy ez hülyeség?

2012. máj. 21. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez természetes. És amúgy nem kell nagy dobra verni hogy nem tudod azt nyújtani aki voltál. Változtál és kész. Én szerintem így van, mármint.. hiszek abban amit írtál.. :)


19/F

2012. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hallgass a szívedre... és dobj meg egy sörrel.
2012. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!