Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14/f vagyok rnegeteg lányak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14/f vagyok rnegeteg lányak bejövök de tök gyáva vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne legyél gyáva...
2012. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Járj be nyelvtan órára!
2012. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak add önmagad.:D nekem az olyan pasik jönnek be akik nincsenek zavarba ha a közelükbe van a lány...!mesélj vicceket nekik és megkedvelnek.:DD 14/l
2012. máj. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

A következőket kell tenned:

- a böngésződ "vissza" gombjára bökj rá

- számolj felfelé 5 kérdést

- írj a kedves 15 éves lánynak aki olyan pasit akar magának, aki nem megkúrja, hanem szeretkezik vele

- ismerkedjetek össze

- szeretkezz vele (és ne kúrd meg).

2012. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Facts of life...


1. Egy 14 évesnek gőze sincs arról, hogy kinek jön vagy éppen nem jön be.


2. Ha sok mindenkinek bejön, akkor bár a dolog nem tudatosul, mégis önbizalmat eredményez.


3. A gyávaság és az önbizalom egymásnak ellentmond.


4. Az önbizalom, a lányoknak "bejövés" és a csapnivaló helyesírás is ellentmondás.


Szóval valahol valami nem stimmel.

2012. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg velük beszélgetni, meg tudni, hogy mi az ami érdekli őket. Mesélj vicceket, mosolyogj rájuk kedvesen...ez mindig bejön a lányoknak . :DD sok sikeert. :D

L/14

2012. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak menj oda ahoz aki tetszik, és hivd el randira, ha tenyleg annyi csajnak bejössz, igent fog mondani. higgy nekem, kb veled egyidöss csaj vagyok, es nalam meg a legtobb baratnomnel ez jon be. :)
2012. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!