Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szerintetek bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek bejövök neki? : D

Figyelt kérdés
Nemrég meg ismerkedtem egy lánnyal és régebben nem csinálta gondolj 1-2hétre. De most ilyen kis piszkálódós poénokat löket. Régebben hallottam arról hogy ha piszkál egy lány nem oltás szinten és nem lenézően hanem jó kedvel akkor bejövök neki. Ti hogy vagytok ezzel?
2012. máj. 9. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De nem biztos.
2012. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
sztem még szívnom kéne egy is füvet...
2012. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
a 2. is az értelmes kérdések közé tartozik köszi =]
2012. máj. 9. 16:55
 4/16 anonim ***** válasza:
Én alapból piszkálódós/kötözködős fajta vagyok, szóval én haverságból is csinálok ilyet, nem csak azzal, aki tetszik. De aztán ki tudja, hogy ennél a lánynál hogy van...Több infó?:)
2012. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
én is így próbálom most tudtára adni a kiszemelt "áldozatnak" a tudtára, hogy tetszik :$ tudom nem a legjobb módja de szinte semmi önbizalmam sincs, hogy a szemébe mondjam mennyire tetszik :D
2012. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Annyit hogy nem olyan rég ismertem meg, és régen nem csinált ilyet. (Ami nem volt olyan régen) Sokat beszélünk telefonon, meg face-n is. Egy suliba járunk pl mondtam neki hogy: Kerestelek egész nap de nem találtalak sehol. Ő: én is kerestelek de elbújtál valahova =/, Volt amikor kibeszéltük a volt kapcsolatunkat és ő mondta hogy: Felejtsük el ez a 2 hülyét. Ez előtt lelkiztünk hogy mivan. Sok közös tulajdonságunk van.
2012. máj. 9. 16:59
 7/16 anonim ***** válasza:
1 próbát megér. Nincs mit veszíteni. Szerintem próbálkozz mindenképp!
2012. máj. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
az előzőt a 3. válaszolónak küldtem =] 4.: akkor szerintem hasonló lehet mint te :D
2012. máj. 9. 17:01
 9/16 A kérdező kommentje:
5. válaszolónak: én is ezt fontolgatom de még várok vele kicsit =]
2012. máj. 9. 17:02
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, én vagyok a 3. válaszoló. Na ezek szerintem tök jó infók. Én ebből az vettem le, hogy nagyon tetszel a lánynak, csak ő nem mer kezdeményezni és így adja a tudtodra, hogy bejössz neki. Próbálkozz nyugodtan!!! Hajrá, és majd írj, hogy mivan!!!:) 16/L
2012. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!