Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok szerintetek bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek bejövök neki? : D

Figyelt kérdés
Nemrég meg ismerkedtem egy lánnyal és régebben nem csinálta gondolj 1-2hétre. De most ilyen kis piszkálódós poénokat löket. Régebben hallottam arról hogy ha piszkál egy lány nem oltás szinten és nem lenézően hanem jó kedvel akkor bejövök neki. Ti hogy vagytok ezzel?
2012. máj. 9. 16:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló (aki a 3. is egyben : D) írtam privibe.

ez lemaradt: 17/F

2012. máj. 9. 17:11
 12/16 anonim ***** válasza:
Beszélt neked a problémáiról? Párkapcsolat/szerelem téren? Mert ha igen akkor csak az a helyzet hogy megbízik benned de csak barát :D
2012. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ugyanebbe a helyzetbe vagyok, sokat lelkiztem már a lánnyal,máskor meg épp piszkálódik velem, hát ki tudja,szerintem bejövök neki,vagy legalábbis nagyon örülnék neki,ha ez ezt jelenti.
2012. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
beszélt a problémáiról igen. =]
2012. máj. 9. 21:03
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem igen én is így szoktam:)

14/L

2012. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyértelmű jelek mutatnak arra, hogy tetszel nemi. Ha tetszik, mondd meg neki.
2012. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!