Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha én csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha én csak aranyos fiú vagyok és nem kellek a szép lányoknak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 22:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na ez az. Ez az aranyos duma csak az álca, amit kifelé közvetítesz, de egy rendes ember nem beszél így a kövérekről (Félreértés elkerülése végett sovány vagyok, nem azért írtam).
2012. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem is beszélek így róluk, csak felidegesítettetek, kell a fenének kövér lány, amikor kaphattam már vékonyat is! -.-


Ja, kíváncsi lennék, hogy ti láynként miket mondogattok a fiúkról, mert tuti nem vagytok olyan ártatlanok, nem kell itt játszani a szentet.

2012. máj. 20. 23:49
 13/17 anonim ***** válasza:
én már értem miért nem kellesz a szép lányoknak, meg a rondáknak se.
2012. máj. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hát nem fogalmazol valami politikailag korrekten, és még vádaskodsz is. Nem tudom ez valahogy nem egyeztethető össze nekem az aranyossal. Az aranyos srác még ha nem is vonzódik a molett lányok iránt azért tudja azt kezelni, és azt hiszem az az általánosítás is hülyeség hogy csak duci lányoknak kellesz, főképp azért mert arányban kevesebb van belőlük mint vékonyból. Te inkább simán felszínes vagy és a lányok észreveszik hogy csak a külsőségek motiválnak téged. Senki nem mondta hogy csak molett lányokkal jöhetsz össze, csak te annyira undorodsz tőlük hogy sokkal jobban észreveszed ha közeledik feléd egy ilyen lány mint ha egy vékony tenné.

Jah és kérlek definiáld nekem az aranyos srácot, és hogy te miért vagy az, kíváncsi vagyok.

2012. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
az, hogy biztos kis cukika...
2012. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát én nem beszélek így a fiúkról, de ha beszélnék, akkor legalább nem mondanám magamról azt, h aranyos, meg kedves vagyok.
2012. máj. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én már olyan ellenszenvet érzek a kérdezővel szemben, hogy ha meglátnám, agyonverném...
2012. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!