Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14-15 éves lányok! Járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves lányok! Járnátok 22 éves fiúval? Vagy zavarna a korkülönbség?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 19:16
1 2 3
 21/24 jin ***** válasza:

Hjajaj......

Asszem problémák lesznek....

Ha igy fojtatod megver egy apuka....

2012. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én abban a korban még egy 19 évessel sem jöttem össze, pedig tetszettünk egymásnak.


Ember, még kislányok, NEM nők. Inkább 17-18-tól FELFELÉ ismerkedj.

Rendben, érzelmek, de reálisan is kell nézni.

Ha már a lány 20-21 lenne, és úgy lenne meg a korkülönbség, az úgy normális lenne.

2012. máj. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

modjuk, ha nincs egy konkrét lány, akivel tetszetek egymásnak, akkor tényleg nem érdemes ebben a korosztályban keresgélni:/

de amúgy, itt azok a hozzászólók, akik írták hogy ha a lányuk beállítana egy 20 évessel, akkor eltiltanák őket egymástól: miért ne járhatnának? azal, hogy eltiltjátok őket, még nem fog megszakadni a kapcsolat... max 3 év múlva, 18 évesen úgy húz el otthonról a gyerek, hogy utál benneteket. amúgy is, ha szeretik egymást, ne szóljon bele senki, hogy mit csinálnak:( nyilván nem fog lefeküdni egy 15 éves lány egy 20 éves pasivl, ha nem szereti őt igazán. és most a testiségeken kívűl tényleg nincs senkinek semmi belszólása az egészbe. szerintem még mindig teljesen elfogadható ha van pár év korkülönbség, és mindenki foglalkozzon a saját életével. (most úgyis lepontoznak a szülők, de kkor is ez a véleményem. és még soha nem vbolt semmilyen kapcsolatom idősebbekkel...):)

2012. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#23

Hidd el, simán lefeküdne. Soknak elég pár szép szó. :)

2012. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!