Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14-15 éves lányok! Járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves lányok! Járnátok 22 éves fiúval? Vagy zavarna a korkülönbség?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 19:16
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy ennyire sok az előítéletes ember, de megértem a szülők aggódását is persze.
2012. máj. 19. 20:41
 12/24 anonim ***** válasza:
Én több kiírással is rendelkezek itt, és nem vagyok előítéletes, se szülő, csak a sráccal egyidős, és tudom, h milyenek! Mellékesen ha a 14 éves csajt lefekteti és ez kiderül, akkor kiskorúak megrontása miatt le is csukhatják...
2012. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Hát ha az anyja/apja feljelent akkor nézheted mert börtön jár a pedofilitásért (vagy hogy kell leírni)
2012. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Amúgy ez nem pedofília, nem is választás kérdése sokszor, hogy kivel érez az ember többet, csak úgy alakul, hozza az élet. A pedofílok, nem mellekkel rendelkező 14 évesekre, hanem mell nélküli lapos 8 évesekre gerjednek. -.-"


Egy kis helyesbítés, mert sokan nincsenek tisztában a fogalmakkal sem. -.-"

2012. máj. 19. 22:56
 15/24 anonim ***** válasza:
De ha vki 15 éven alulival közösül, az pedofiliának minősül és a törvény bünteti!
2012. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

ma 22:58


Én úgy tudom, hogy 14 éven alulival tilos!


14 évet betöltötte és ő is akarja, akkor lehet.


De egyébként máris egyből ezzel jön mindenki, mikor nem is a szex témakörben van a kérdésem, mert nem csak kihasználni akarom a lányokat, hanem szeretni azért akik, a jelleméért és bájos alakjáért, az egész lényéért!

2012. máj. 19. 23:15
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nagyon erőltesd a dolgot, mert ezért elvileg lecsukható vagy, mint pedofil.


Amellett ha ránézel egy másodikos gimnazista osztályra... hát 10 nőből talán 2-re lehet azt mondani, hogy felnőtt ember által bevállalható... ugyanez érettségi után meg mondjuk 8...

2012. máj. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna igazából, most is egy 20 éves fiúval alakulnak a dolgok. El tudunk normálisan beszélgetni, nem zavaró az 5 év korkülönbség. Bár ismerőseim kicsit meglepődtek, amikor meséltem nekik a srác életkoráról, és rögtön gyártották a gondolatokat 'mit akar egy 20 éves srác tőled?' '20 évesen tuti nem 15 évesekkel randizgatnék'...De hát ez van...:)

L/15

2012. máj. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nem értem miért ne lehetne egy fiatalabb lányra is ugyanígy tekinteni, mint egy nőre? Őt is ugyanúgy lehet szeretni, neki is vannak gondolatai, érzései, vágyai. Ha nekem ők jönnek be, akkor ez van, ez nem választás kérdése, az érzelmek, vágyak vezérlik az embert, csak úgy kialakul a dolog.
2012. máj. 20. 15:14
 20/24 anonim ***** válasza:
engem nagyon zavarna mert nagyon sokban különböznének a vágyaink minden téren
2012. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!