Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívhatnám el? Jó ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívhatnám el? Jó ötlet vagy nem?

Figyelt kérdés
Szeretném az egyik osztálytársamat elhívni randira. gondoltam, hogy egyik szünetben vagy tanítás után odamegyek hozzá és megkérdezem tőle. Mit mondjak neki? Egy bókkal kezdeni bölcs döntés? 15/f

2012. máj. 17. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
úgy van.
2012. máj. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt a szöveget találtam ki: Szia xy! Te vagy a leggyönyörűbb lány akit valaha láttam, és meg szeretném kérdezni hogy lenne-e kedved eljönni velem valahova?
2012. máj. 17. 21:45
 3/6 s'LixX válasza:

Szerintem a leggyönyörűbb részt vedd ki belőle.

15/F

2012. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mondjad neki,hogy eljönne e valahova..tényleg nem kell az a leggyönyörűbb,akit valaha láttál dolog..:D


16/L

2012. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A leggyönyörűbb helyett lehetne az is pl, hogy nagyon szimpatikus vagy nekem, és szeretnélek még jobban megismerni.Én tuti igent mondanék erre.:D
2012. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hello xy! van kedved valamelyik nap eljönni egy fagyira? vagy vmi ilyesmit mondj neki :D
2012. máj. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!