Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet valakit így randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet valakit így randira hívni?

Figyelt kérdés

Eddig egy társkereső oldalon és ezután Facebookon írtam neki egy üzenetet. Az elsőre a Facebook adatlapjának a linkjével válaszolt. A másodikra kaptam választ, de túl távolságtartónak tűnt: én érdeklődtem utána, ő nem de a kérdésemre válaszolt... Viszont erre a netes levelezésre alkalmatlannak tartom magamat: most, hogy újra elolvasom, amit küldtem már az is hihetetlen, hogy reagált rá...

Én a személyes találkozót részesítem előnyben. Ott nincs az, hogy hónapokig írogatunk egymásnak aztán az egészből nem lesz semmi, mert unalmas dolgokról "beszélgettünk".

Lányok! Ti találkoznátok valakivel úgy, hogy nem is ismeritek? Én szívesen elhívnám valahova, de nem tudom, milyen sikerem lenne.

Egy hasonló üzenetre gondoltam (persze sokkal szebben megfogalmazva):

"Azt mondják, ne ítéljünk a külső alapján. De ha a külső tetszik, engem a belső is érdekelne. Örülnék, ha kedd délután ... helyen találkoznánk :)"


Jó ez így? Mégegyszer mondom, sokkal szebben van megírva az első fele, egyszer régen találtam valami újságba csak nem szeretném ide bemásolni, hátha megtetszik valakinek...


2012. máj. 12. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a párommal így találkoztam, közel 5 éve együtt vagyunk.. :)
2012. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze,taliznék.Volt már rá erre példa többször is.

De a szöveged nem jó!Csak simán írd azt, hogy szeretnél vele találkozni személyesen és melyik nap lenne jó neki,illetve hova menne el szívesen!

2012. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez annyira édes :)

Én örülnék neki :)

Én is szoktam ilyesmit, hogy direkt nem a kérdésre válaszolok, mert kíváncsi vagyok, hogy hányszor hány féleképpen fogja még feltenni.

Nah meg várom olyankor a bókokat, és aztán facen dumálunk :)

2012. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
végülis írhatod neki, de azért szerintem nem azt kellene hogy ekkor és itt találkozzunk, hanem közösen találjátok ki mikor és hol, persze ez részlet kérdés
2012. máj. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és ha csak annyit írok, hogy "ekkor és akkor ráérek, szeretnék veled találkozni, neked mikor lenne jó?"?
2012. máj. 12. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:
az is jó :)
2012. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!