Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet belevonni az anyját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet belevonni az anyját?

Figyelt kérdés
Szoktam beszélgetni az anyjával,valamelyik nap is beszélgettünk meló ügyben,hogy nem e tud vmit,tegnap meg megkérdeztem,h a fiának van e bnője és azt mondta,h nincs! :D [:D] [:D] Szval tudja,h tetszik nekem.Arra gondoltam,h mi lenne,ha leírnám egy kis papírra a tel számomat és ha talk az anyjával odaadnám neki,h ha tud vmit,akkor legyen meg a számom,meg ha esetleg beszélget vele rólam,csak említse meg neki,h itt lesz a telszáma,ha kell a szekrényen és nem kell,h elkérje az anyjától ha kínos,hanem fogja tudni,h hol keresse.Szerinted ez milyen ötlet vagy egyáltalán jó ötlet e belevonni az anyját!???Vagy inkább hagyjam a fenébe azt majd lesz vmi?Vagy jelentkezik magától vagy nem!
2012. máj. 13. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól értettem, hogy az anyját akarod megkérni h legyen a kerítőnőd?

Szerintem ne.. én mint pasi elég kínosnak érezném ha annyira nem menne a csajozás hogy anyámnak kéne segíteni :D

2012. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát ha azt akarod h a gyerek megutáljon mert ilyen szinten beégetted akkor hajrá
2012. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én meg nőként érezném ezt halálosan cikinek, hogy a srác anyján keresztül próbálom felszedni. Beszélj a sráccal, minek ez az idétlen színjáték, ha nem tetszel neki, akkor édesmindegy, ha meg bejössz, akkor fölösleges ez az egész.
2012. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!