Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan próbáljak közeledni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljak közeledni, hogyan ismerhetném meg?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok, van egy 1 évvel fiatalabb csaj a suliban akit szívesen megismerném. Jelenleg ugye nyári szünet van, még látni se látom. Félreértés ne essék, nem vagyok belé szerelmes, egyszerűen szimpatikus, és szeretném megismerni. Igazából semmit nem tudok róla, lehet hogy egy beképzelt csaj :) Csak a nevét tudom, fennt van iwiwen és myvipen de MSN címe nincsen megadva. Nekem még nem volt barátnőm, nehezen közeledő, félént típus vagyok, izgulós, stb. Hogyan tudnék szerintetek közeledni, hogyan ismerjem meg? :) Köszi
2009. jún. 26. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
ismerkedj meg vele vedd fel vele a kapcsolatot és érd el hogy beszélőviszonyba legyetek és ha megven barátkozz össze vele és mikor már összemelegettetek akkor hívd el moziba és ha elmegy akkor már van is egy randi de ne nyomulj csak finoman
2009. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés, de hogyan vegyem fel a kapcsolatot? Írjak neki iwiwen hogy szia, beszélgessünk jó? :) Az azért milyen már :)
2009. jún. 27. 14:55
 3/3 anonim válasza:
Ha már az iwiwet hoztad fel: Közös ismerősök :) Ha van egy kis szerencséd, akkor van olyan barátod, aki ismeri, és hajlandó segíteni abban, hogy te is megismerd (pl leadja a drótot, hogy ez a csaj bizony kijár megnézni a kosarazó fiúkat, úgyhogy kénytelen leszel te is ott lenni). Ha pedig nincs ilyen, akkor bizony marad az, hogy írnod kell neki valamit, de ez egy kicsit bonyolultabb és szerintem nem túl sikeres módszer.
2009. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!