Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek hogy tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek hogy tetszene egy 170cm magas,70kg-os lány?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Szerintetek van olyan fiú,akinek bejöhet egy ilyen csaj?

2012. máj. 16. 12:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hát az 10 kiló felesleg, de lehet szép :)
2012. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Dobj már egy képet, ne kéresd magad! Mások még a melleiket is feltöltik arcukat nem vállalva, ne sz.rozz már! :D Csak egy egyszerű képet!
2012. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Akik feltesznek olyan képeket magukról,amin megmutatják a mellüket,azok a magamutogatós lányok. Én nem ilyen vagyok. Pont azért nem mutogatom magam,mert nm vagyok szép se csinos. Ha jól néznék ki,büszke lennék magamra és tnnék föl magamról képet. :)
2012. máj. 17. 20:31
 24/26 anonim válasza:

Szerintem attól hogy ha egy kicsit duci vagy nekem még simán tetszenél is, az sem jó ha valaki nagyon gebe. :)

Tegyél ki egy képet akár arc nélkül is ahogy az előttem lévők ajánlották!

2012. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Az előző vagyok, persze ruhás képet tegyél fel. :)
2012. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ja, senki sem intim képeket kért tőled szerintem... :)
2012. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!