Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha nem akartok mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha nem akartok mégsem semmit, akkor csináltok ilyet?

Figyelt kérdés
Ha egy lány, aki addig a haverotok volt, kinyilvánítja, hogy többet érez irántatok, de titeket nem érdekel, akkor találkoztok, sms-eztek vele továbbra is vagy leépítitek? Esetleg előfordul, hogy azt mondjátok, ti is többet éreztek, mikor nem is igaz, és ennek megfelelően nem léptek tovább, de találkozgattok?
2012. máj. 15. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt már, hogy a lánynak mondtam, hogy többet érzek, de mégsem lesz az egészből semmi. Elmondtam neki azt is, hogy miért. (Nem tetszett egy bizonyos viselkedése, nézete). Ekkor ő eldöntötte, hogy ő nem fog megváltozni, én pedig azt, hogy akkor nem jövök vele össze.


Tehát kételyben nem hagytam.

2012. máj. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a "tovább lépés" jelentése ez esetben a tömés lenne? Mert ha igen, akkor lehet a srác elég lightos arc lehet, ha viszont mást jelent a tovább lépés, akkor viszont mi a kérdés?
2012. máj. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, szexre gondoltam. De legalább egy csókra. Lightos arc?
2012. máj. 16. 01:38
 4/5 anonim ***** válasza:

1) Hát ha tisztelem valamennyire (mert erre mondjuk rászolgált, értelmes, és rendes), akkor közlöm vele, hogy ez így nem megy.

2) Ha valami ostoba nő vallana szerelmet, akkor próbálnám a beszélgetést másra terelni, és alkalomadtán megkettyinteném, majd lelépnék.

Hazudni semmiképpen nem hazudnék.

Szerintem ne álszenteskedj, dugasd meg magad, tudom, hogy Te is azt akarod.

2012. máj. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 1/4 vagyok,

Lightos arc = tutyi mutyi, húzódozó, vagyis Hamlet:

[link]

:D

2012. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!