Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tizenéves lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tizenéves lányok miért félnek a 22 éves fiúktól? Inkább jártok egy éretlend, dedós 15 évessel? Nem értelek titeket.

Figyelt kérdés

#lány #megfutamodó
2012. máj. 15. 19:37
1 2
 1/15 Beviz Elek ***** válasza:
98%

Egy 14-15 éves lány inkább járjon egy 22 éves sráccal? Ők még csak 9.esek...

22 vagyok, de 18 alá nem mennék. A jelenlegi barátnőm 20 éves. Mit kezdenék egy 15 éves éretlen kis p.csával?

2012. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, melyik az éretlenebb dedós, a 15 éves, vagy a 22 éves, aki tizenéves kislányokkal akar kezdeni. Nyugi, nem ciki, hogy még tőlük is kosarat kapsz. Debreceni vagy amúgy?
2012. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok debreceni és nem is ez a lényeg. Egyébként, ha azt mondom 17 vagyok simán jártam volna már jó néhány lánnyal, mert bizony bejöttem nekik nem is kicsit, de amint megtudták mennyi vagyok megijedtek, nem értem az okát.

Inkább örülne, hogy van egy normális srác, akivel jól kijön, miért ilyen korfüggő eza mai társadalom?!


Elítéltek valakit a kora alapján, mert tizenéves lányok tetszenek neki?! Én nem vagyok anyakomplexus, nem gerjedek 40-50 éves nőkre, ez van.

2012. máj. 15. 19:46
 4/15 Beviz Elek ***** válasza:

40-50esekre énsem.... 20-25!! Na az a pöpec. Bár egyszer megtaníthatna egy pár trükkre egy 35-ös:D

Nem a társadalommal van baj, mert elítéli, hogy egy idősebb (20 körüli) srác járjon egy 14 éves csajjal. A sráccal van a baj, aki belemegy. 21 éves voltam, amikor egy 16 éves lány szeretett volna velem lenni. Számomra fiatal volt. Megmondtam, megsértődött, ennyi. De mit kezdjek egy éretlen csajjal?? Még csalódnia kell, át kell verjék stb. Majd kikupálódik..

2012. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Érdekes nekem így, nálad fiatalabb szemmel, úgy tűnik, hogy az idősebbekre buknak, főleg ha van kocsijuk....
2012. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Beviz Elek ***** válasza:
Igazad van! Az idősebbekre buknak általában! Viszont van olyan idősebb, akinek nem volt szerencséje a saját korosztályánál, majd próbálkozik a fiatalabbaknál, majd a mégfiatalabbaknál. A végén megsértődik, hogy egyik korosztálynak sem kell.... :D
2012. máj. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Elítéltek valakit a kora alapján, mert tizenéves ..."

"...egy éretlend, dedós 15 évessel..."


nemtudom ki ítél el kit.

19 vagyok,leányzó, 16 éves a párom. és szeretem.1 éve vagyunk együtt. igen. volt nekem is idősebb pasim (23 amikor 18 voltam ) és semmivel sem volt érettebb mint a mostani... és nem csak ezt a példát tudom. NEM a kor számít.

2012. máj. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen az tény, hogy sokkal normálisabbak a 22 éves fiúk, mint a velünk egykorú pasik, de legalábbis bennem, bennem van az a tudat, hogy lehet csak arra kellek és azért sokkal de sokkal tapasztaltabb nem csak szex téren az élet felfogás terén is egy 22 éves...egy 17 éves lány
2012. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
tőlem csak egyszer ijedt meg egy 14 éves, de nem volt az esetem mint kiderült :P
2012. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem venné be a gyomrom, max. a 3 évet. Valószínűleg a nevelés miatt, de én konkrétan jól érzem magam a saját korosztályomba és ezt tartom normálisnak (persze akadnak olyan ismerőseim, akik megragadtak az óvodás szinten, viszont őket kerülöm is). Ne tessék leszólni, ez csak vélemény.

15/L

2012. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!