Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tizenéves fiúk! Milyen lányú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves fiúk! Milyen lányú külsők az ideáljaitok?

Figyelt kérdés
Most nem kérem azt a dumát, hogy a külső nem számít, meg stb. Hanem biztosan van mondjuk olyan kinézet amin könnyebben megakad a szemetek pl. a göndör hajon, vagy a karcsú lábakon...

2012. máj. 14. 19:24
 1/8 anonim válasza:
Göndör haj nem csontos test de nem is dagadt ennyi ne legyen túl magas de túl alacsony se
2012. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

minél vékonyabb és laacsonyabb, annál jobban belészeretek <3


de az arc is ugyanilyen fontos emellett

2012. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Min akad meg? Parancsolj: Hosszú, NEM göndör haj - hullámos még elmegy (különös előnyben az egyenes természetes vörös:P), ha magas (175-180+) - sajnos ritka, hogy emellett jól is nézzen ki:D, mellek - nagy fan vagyok na!XP - nem a méret a lényeg, egy bizonyos szintig persze érdekes, de egy méret fölött már nem guszta... meg a forma sem elhanyagolható...


Most ideált nem írnék, mert hosszú lenne, de ha érdekel, akkor kérdezd meg ,majd rászánom magam, és lekörmölöm...:D


18/F

2012. máj. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a legtöbb vörösön megakad a szemem, de néhány barna árnyalat kivételével, minden jöhet :)) Aztán én szeretem, hogyha nálam alacsonyabb a csaj (én 180 vagyok, szóval...) és nem szeretem, ha nagy a melle. Sőőőt... inkább az ízléses, kis melleket szeretem. Nem a nagyon miniket, hanem a középkategória alja... nehéz megfogalmazni :) Szeretem, ha kicsi a lába, és ha igényes a külseje, a haj milyensége pedig egyén függő :) A természetes legtöbb esetben a legjobb :))


F/16

2012. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hátelsősorban legyen szép az arca, amin megakadhat főleg a szemem, az a kerek fenék :D Na meg ha jó mellei vannak azse hátrány de azén koromban még 'viszonylag' elhanyagolható :D

14/F

2012. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hosszú barna hajú, barna szemű egyenes vagy egy kicsit hullámosabb hajú és formás alak. Tehát se nem csontváz, se nem teltebb kicsit.
2012. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahány srác annyi ideál:) Nem tudsz mindenkinek megfelelni
2012. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!