Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek találok valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találok valaha ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy nekem olyan lány kellene, aki igazán igényli a szeretet, mert túl sok van bennem és szeretném kimutatni, bár félek, hogy nem bírná egy lány sem elviselni, ha túlságosan szeretgetném, így eddig eléggé visszafogtam magam, de mégis jó lenne olyan lányt megismernem, aki előtt nem kell visszafognom a szeretgetős, odabújós, érzelmes énem és, aki hozzám hasonóan ilyen kedves, aranyos és igazán tud szeretni viszont engem.

2012. máj. 14. 03:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2012. máj. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem bírálatok felfogni, h ez a kocsog stílus nem jön be a nőknek, h küldök ezer smst egy nap, h mennyire szeretem meg állandóan csöpögök.

Nálad is csak azért van ez, mert egy szeretethianyos luzer vagy, aki azt hiszi, h majd ezzel a szöveggel becsajozik.

Nagyon nem ismered te meg a nőket.

2012. máj. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egy plüssmackóra van szükséged. az alapján amit leírtál elég sajátos képed van a dologról. találj egy lányt, és akkor kettőtök közt lehet ilyesmi. az "alapkövetelményeknek" a legtöbb ezen az oldalon gyopárkodó topa segg is eleget tudna tenni, ha kapacitálná a neki tetsző lányt. anélkül viszont hiába írsz ilyen szart nem hull az öledbe, és nem fog írni senki privátot, hogy "jaj de jó, rád várok már mióta élek, gyere és szeress"..

ha nem megy a csajozás akkor nyisd ki a szemet és várj akár 5 évet, aztán tudni fogod mit kell csinálni. vagy menj el kurzusra, és nyomd intenzíven. még mindig úgy gondolom hogy ne küzdjön akinek még nem jött el az ideje. be is baszna ha találnál, persze hogy találsz de mikor már ott lesz (pont egy ilyen, csak kinézetre más), boldogtalan leszel és rájössz hogy nem jót kívántál!

2012. máj. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Igen. Van ilyen lány, de tény,hogy nem sok. idő és türelem kérdése.

Viszont a szertgetős lányok sztem inkább lelki-, mint testi-lelki társak... ha érted hogy értem.

ja, és tanuld meg a virágnyelvet. Hozzájuk biztosan kelleni fog.

2012. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, van egy pár ilyen lány, nemsok, és nemsok az esélye h találsz, de vannak
2012. máj. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Persze! Vannak ilyen lányok,pl én is ilyen tipus vagyok. :)
2012. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen
2012. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!