Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, hogy az internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy az internetes chat (MSN, Chat, ICQ) mindig hallgatásba fullad? Főként lányokkal.

Figyelt kérdés
Gyakran szoktam ilyesféle oldalakra járni, MSN-ezni, de ha egy lánnyal próbálok ismerkedni, akkor általában egyszavas válaszok érkeznek, vagy szimpla smile-ik vagy éppenséggel LOL. pedig igyekszem sokat kérdezni, érdeklődést tanusítani, de úgy néz ki túl nagyok az elvárásaim. A végén kiderül, hogy mindenkinek csak a szája nagy és valójában baromi unalmas emberek? 21/F
2009. jún. 25. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

azt ajánlom ne neten ismerkedj :)

az is lehet hogy csak simán nem jössz be nekik, ilyenkor nem kell erőltetni..vagy ha van lehetőség kérj személyes találkozót.. ott kiderül minden! ott aztán nem mondhatja hogy lol :D az igen gyerekes lenne..

15/L

2009. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja ez így szokott lenni. Volt barátnőmmel se tudtam msn-en beszélni, csak élőben. Van nekem kemény 1 olyan ember akivel jól eltudok beszélgetni msn-en. Kivéve ha épp új ismeretség, mert akkor van még miről, később aztán lefullad. Lánnyal igyekszem minél kevesebbet beszélni msn-en és inkább csak élőben. 16F
2009. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyilván, persze ez így van. Csakhogy én nem párt keresek, csupán ismerkednék. De lelohasztanak a tapasztalatok...
2009. jún. 25. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy srác msn-en, akivel este 9 óra után már tök jól el tudunk beszélgetni, megállás nélkül msnezünk, és folyton villog az ablak, hogy új üzenet érkezett.:D Amúgy meg 21 óra előtt nem nagyon tudunk elbeszélgetni. Van, mikor alig írogatunk egymásnak, mert nem jut eszünkbe semmi. Este viszont megállás nélkül.:D Ez azért van, mert este már álmosak vagyok, és így bátrabban leírjuk, amit akarunk. Legalábbis én így vettem észre. Úgyhogy vele már csak este 9 óra után msnezek.:D:D Lehethogy neked is este kéne.:) Amúgy meg nem lehet, hogy olyat kérdezel, vagy olyat mesélsz, írsz, amire nem tudnak bővebb választ adni? Én akkor szoktam csak egyszerű igen, nem, szmájli, lol választ adni.

Vagy nem lehet, hogy elfoglaltak, vagy másokkal is msneznek, és nincs idejük átgondolni, mit is írjanak?:D Szerintem próbálj olyan kérdéseket feltenni nekik, amiket jól ki tudnak fejteni.:) De velem is sok emberrel szokott az lenni, hogy az első percekben jól elmsnezgetünk, aztán kifogyunk a témákból, és órákig nem tudunk mit írni egymásnak. Ez előfordul. Ilyenkor érdemes lepillezni, aztán ha eszedbe jut valami, akkor azt írni.

16/L

2009. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát már elég rég csinálom, jó pár éve, de az utóbbi időben egyre inkább jellemző ez. És nem csak magyarokra gondolok. Brazilok, japánok, spanyolok ugyanilyenek. És persze vannak akikkel tök jó, mert tényleg értelmes, továbbvihető választ adnak. Igyekszem nem eldöntendő kérdéseket feltenni.
2009. jún. 25. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Néha én is chatelek, és azt pl nem szeretem, ha a srác egymás után teszi fel a kérdéseket, mintha valami kérdőívet kérdezne le tőlem. Szóval csak óvatosan a sok kérdéssel!

22/l

2009. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!