Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék társat találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék társat találni mozgássérült férfiként? 27/F

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy egészségesekkel jártam mindig iskolába, egyetemre, de ők velem sose akartak összejönni, csak barátként kezeltek a lányok, vagy kihasználtak.

Egyrészt nagyon vágyom a szexre, mert még sose volt benne részem, másrészt a gyengédségre, megértésre is.

Ez a kettősség van bennem: szexmániás és megértő, igazi társat keresek.

A netes társkeresőkön rám se néznek a nők, olyat ne is ajánljon senki.

És a mozgássérült, fogyatékos nők sem érdekelnek.


2012. máj. 11. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

Na ezeket találtam:


(hátha regiznek oda "egészségesek" is, akik lehet, hogy rád találnak, vagy fordítva)


[link]


[link]


(lehet, hogy a kettő oldal ugyanaz)


Egyébként anyám élettársa is testi fogyatékos, mégis egymásra találtak, csak azt tudom mondani, hogy rossz helyen keresgélsz, vagy még sem vagy akkora főnyeremény (belsőleg), mint gondolod.

2012. máj. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

Még azt hozzá tenném, hogy nekem is azok a fajta férfiak tetszenek külsőleg, akiknek én például egyáltalán nem tetszem. És így be kell érnem azokkal, akik hajlandóak egyáltalán rám nézni, ez van, ezt el kell fogadni, így működik ez a világ. Nem csak te vagy ilyen helyzetben, hanem mindenki más is. Rengeteg olyan kérdést olvasni itt gyk-n is nap, mint nap, hogy a kérdező egyszerűen nem talál olyan partnert, aki tetszik neki külsőleg is, mert ő meg azoknak tetszik, akik neki meg nem...


Én is például szívesen aludnék el egy ilyen ember mellett:


[link]


Ehelyett ezt kapom:


[link]


Na persze nem szó szerint, de érted a lényeget... :D

2012. máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
7%

Azért azzal nem értek egyet, hogy mindenki érje be azzal, ami jut neki. Igenis lehet összekapni olyat, aki jó kategóriába tartozik, még akkor is, ha a haveri közösség más kategóriába tenne be téged. Össze tudsz szedni olyat, aki tetszik neked, csak munkát kell magadba fektetni. Fel kell mutatni valamit az életben.


A nőknek könnyebb a dolga, mert nagyon is igaz a mondás, hogy nincs csúnya nő, csak lusta. Egy kis sport, smink, stb csodákat tud tenni. Vagy, ha más nem, akkor szilikonmell.


Férfiaknak az egzisztencia, státusz, stb. Elég ha te vagy a főnök akármilyen kis putriban, a gyakornok csajok fele le akar veled feküdni. TELJESEN mindegy, hogy milyen kvalitásaid vannak. Begerjednek arra, hogy valaki fölötte áll státuszban.


Szóval a kérdésedre a válasz: Hogyha egészséges nőkkel akarsz ismerkedni, akkor akárhol. Csak közben építsd fel magad, az életedet stb. Ne legyél egy romhalmaz, mert akkor sehol.

2012. máj. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%

Mégvalami eszembejutott a képeket belinkelő csajra. Figyelj! Ha azt akarod, hogy egy ilyen fazon kelljen fel melletted, akkor elég felajánlanod neki, hogy feküdjön le veled. 90% bele fog menni a dologba.


Férfiként ugyanezt sajnos nem csinálhatod meg. Bár ki tudja? Hallottam történeteket.

2012. máj. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!